Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 22:42, 19 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
tulucy napisał(a)
Ja nie wiem, jak my kiedyś się wszystkie kupą do Hani zwalony, to ona biedna będzie. Chociaż miała do czynienia z dużymi rozlatanymi grupami, to może nas opanuje


Ze względu na wielkość ogrodu trzeba by wtedy grupę ustawić w kolejce przed furtką.
Z gośćmi najmilej się rozmawia i tak było tym razem. W niewielkim gronie jest więcej frajdy z takiego spotkania.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Johanka77 23:03, 19 cze 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
A dlaczego zakładasz, że będziemy rozlatane?
Wszyscy chcą tego samego
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
tulucy 23:30, 19 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Hania miała do czynienia z rozlatanymi. My to raczej rozgadane
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 00:19, 20 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
tulucy napisał(a)
Hania miała do czynienia z rozlatanymi. My to raczej rozgadane

Obiecuję milczeć jak grób jak się dla mnie miejsce w busiku wycieczkowym znajdzie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 10:02, 20 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aga, Johanka - wycieczka była absolutnie fantastyczna, to prawda .

Lucy, Johanka - fakt, w większej grupie trochę zamieszania robimy , ale tylko trochę .

Haniu - w meandrach Twojego ogrodu spokojnie kilkanaście osób się zmieści . Ale masz rację, bardziej kameralne spotkania dają więcej możliwości spokojnych interakcji.

Daga - no proszę Cię, milczeć jak grób? nie ma takiej możliwości, przynajmniej okrzyki zachwytu będziesz wznosić i głośno wzdychać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 14:07, 20 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
tulucy napisał(a)
Hania miała do czynienia z rozlatanymi. My to raczej rozgadane


Najcenniejsze jest właśnie gadanie. I tak jak pisze Mrokasia, najlepiej wychodzi w gronie do 5-6 osób. Można wtedy uważnie się wsłuchać w słowa rozmówców.
Mnie najbardziej cieszy fakt, że w przypadku spotkań z forumowymi koleżankami wchodzi się w tok rozmowy jak z kimś, kogo się znało szmat czasu. Nie ma poczucia dyskomfortu, dystansu, ubierania masek. Bardzo to miłe.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 15:18, 20 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Najcenniejsze jest właśnie gadanie. I tak jak pisze Mrokasia, najlepiej wychodzi w gronie do 5-6 osób. Można wtedy uważnie się wsłuchać w słowa rozmówców.
Mnie najbardziej cieszy fakt, że w przypadku spotkań z forumowymi koleżankami wchodzi się w tok rozmowy jak z kimś, kogo się znało szmat czasu. Nie ma poczucia dyskomfortu, dystansu, ubierania masek. Bardzo to miłe.


Jak nas jest więcej, to wtedy jest praca w grupach

Ja to niestety mam taki charakter, że wcpiwr momen trzymam się lekko w dystansie. Ale szybko mi przechodzi
A masek nie trzeba, to my nie przychodnia, w której btw właśnie siedzę w maseczce.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 17:36, 20 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś u nas zdecydowanie chłodniej i mokro . Padało solidnie już kilka razy i może jeszcze popada - cieszyłabym się. Ale pomiędzy opadami zrobiłam obchód ogrodu.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:37, 20 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:38, 20 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies