Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 20:53, 31 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No to fotki moich bodziszków dla Kasyi .
Max Frei

I podobny do niego ale większy bodziszek od Joli April

Apfelblute

Pink Pouffe
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:55, 31 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ballerina

Azure Rush - jeszcze nie kwitnie ale widać pokrój


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 21:55, 31 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
No fajne wszystkie, takie zwarte kępki nie za wysokie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Makao 06:39, 01 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3988
Chyba mam tą Max Frei. Po liściach poznaję. Ale ma złą miejscówke i słabo rosnie. Muszę ją w półcień przesądzić. 3 sztuki.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Mgduska 09:32, 01 cze 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mrokasia napisał(a)


Sprawdziłam na fotkach z zeszłego roku - kwitł do połowy lipca. Potem pamiętam że go przycięłam i w sierpniu/wrześniu puszczał pojedyncze kwiatki. Kup sobie, warto .


No i zamówiłam Na szczęście to na gotową rabatę, więc praktycznie żadnego kopania.

Na Ballerinę już kiedyś się czaiłam, ale jakoś nie upolowałam. Podobają mi się takie zwarte bodziszki, a mam parę takich, które doprowadzają mnie do szału - leżą już w trakcie kwitnienia, dodatkowo rozłażą się po rabacie jak zielsko, nie mogę ich opanować, pewnie mają za dobrą ziemię.
Pod tym względem Azure Rush podoba mi się o wiele bardziej niż Rozanne, jest bardziej zdyscyplinowany i u mnie kwitł dużej i ładniej.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gruszka_na_w... 10:48, 01 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Piękna kolekcja bodziszków. Jest co podziwiać.
Poczucie ulgi po usunięciu brązowych trawek w pełno rozumiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 10:49, 01 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Dziewczyny, a słyszałyście o bodziszku Dark Eyes?
Znajoma pani z CO mówiła mi, że będą taki mieć, że jest dość wysoki, nie pokłada się i długo kwitnie. I że jest jeszcze lepszy niż Rozanne
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 11:33, 01 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasya napisał(a)
No fajne wszystkie, takie zwarte kępki nie za wysokie


Najbardziej rozlazły z tego towarzystwa to jest Rozanne . Przynajmniej u mnie bo u Wiolki to rośnie w ładnych, zwartych kępach, nie wiem co ona mu robi .

Makao napisał(a)
Chyba mam tą Max Frei. Po liściach poznaję. Ale ma złą miejscówke i słabo rosnie. Muszę ją w półcień przesądzić. 3 sztuki.


U mnie rośnie w słońcu .

Mgduska napisał(a)


No i zamówiłam Na szczęście to na gotową rabatę, więc praktycznie żadnego kopania.

Na Ballerinę już kiedyś się czaiłam, ale jakoś nie upolowałam. Podobają mi się takie zwarte bodziszki, a mam parę takich, które doprowadzają mnie do szału - leżą już w trakcie kwitnienia, dodatkowo rozłażą się po rabacie jak zielsko, nie mogę ich opanować, pewnie mają za dobrą ziemię.
Pod tym względem Azure Rush podoba mi się o wiele bardziej niż Rozanne, jest bardziej zdyscyplinowany i u mnie kwitł dużej i ładniej.


Będziesz zadowolona .
Mam takie samo zdanie o Azure Rush jak Ty. Jestem zachwycona tym bodziszkiem. Rozanne posadziłam w takich miejscach gdzie jego rozłażenie się będzie atutem. Mam nadzieję .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękna kolekcja bodziszków. Jest co podziwiać.
Poczucie ulgi po usunięciu brązowych trawek w pełno rozumiem.


Uwielbiam bodziszki .
Wczoraj kolejne trzy trawki wyleciały, tym razem z rabaty za domem. Poczucie ulgi zostało wzmocnione .

Judith napisał(a)
Dziewczyny, a słyszałyście o bodziszku Dark Eyes?
Znajoma pani z CO mówiła mi, że będą taki mieć, że jest dość wysoki, nie pokłada się i długo kwitnie. I że jest jeszcze lepszy niż Rozanne


Nie znam jegomościa . Ciekawe.

A ma ktoś odmianę bodziszka czerwonego Album? Chciałam nabyć i ciekawi mnie jak się sprawuje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 12:24, 01 cze 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Powiem Ci , że ja swoim Rozanne nic nie robię
Na tej rabacie co miałam te giganty rok temu ,w tym o wiele mniejsze i dobrze


Śliczne bodziszki! Też je uwielbiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 12:25, 01 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
I tak masz ładne, zwarte te bodziszki. U mnie Rozanne w cieniu ma długie badyle, ten na słońcu zdecydowanie lepiej wygląda. Nawet ten bodziszek czerwony co ci dałam u mnie kępa rozwalona jakby kot w niej spał A u ciebie zwarty, ładny.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies