Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Mary 22:50, 01 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
mrokasia napisał(a)
A ma ktoś odmianę bodziszka czerwonego Album? Chciałam nabyć i ciekawi mnie jak się sprawuje.

Mam taki

Nie wiem co Ci o nim napisać...
W skrócie mam go od 2014 roku, czyli jeszcze w moich "przedogrodowiskowych" czasach.
Najpierw miał jakieś czarne plamy na liściach, a potem jakoś nie miałam na niego pomysłu. Mimo, że bym traktowany marnie i deptany jakoś ciągle trzymał się życia i nie miałam serca go wyrzucić. Kilka lat temu wylądował przed ogrodzeniem. Ostatniej jesieni dziki go tam zmaltretowały. Wyciągnęły z ziemi, odwróciły korzeniami w górę. Musiałam go ponownie wsadzać. Mimo tego wszystkiego nadal żyje.

Niewiele mam zatem o nim do powiedzenia oprócz tego, że przewegetował już u mnie prawie 10 lat i pomimo złego traktowania nadal żyje.
Nie mam innych bodziszków, więc nie mogę go z innymi odmianami porównać.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
mrokasia 17:17, 02 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Wiolka5_7 napisał(a)
Powiem Ci , że ja swoim Rozanne nic nie robię
Na tej rabacie co miałam te giganty rok temu ,w tym o wiele mniejsze i dobrze


Śliczne bodziszki! Też je uwielbiam


Hmmm, nie pomogłaś
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:18, 02 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
April napisał(a)
I tak masz ładne, zwarte te bodziszki. U mnie Rozanne w cieniu ma długie badyle, ten na słońcu zdecydowanie lepiej wygląda. Nawet ten bodziszek czerwony co ci dałam u mnie kępa rozwalona jakby kot w niej spał A u ciebie zwarty, ładny.


Może spał???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:20, 02 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Mary napisał(a)

Mam taki

Nie wiem co Ci o nim napisać...
W skrócie mam go od 2014 roku, czyli jeszcze w moich "przedogrodowiskowych" czasach.
Najpierw miał jakieś czarne plamy na liściach, a potem jakoś nie miałam na niego pomysłu. Mimo, że bym traktowany marnie i deptany jakoś ciągle trzymał się życia i nie miałam serca go wyrzucić. Kilka lat temu wylądował przed ogrodzeniem. Ostatniej jesieni dziki go tam zmaltretowały. Wyciągnęły z ziemi, odwróciły korzeniami w górę. Musiałam go ponownie wsadzać. Mimo tego wszystkiego nadal żyje.

Niewiele mam zatem o nim do powiedzenia oprócz tego, że przewegetował już u mnie prawie 10 lat i pomimo złego traktowania nadal żyje.
Nie mam innych bodziszków, więc nie mogę go z innymi odmianami porównać.


Oooo, to ten Twój jest po niezłych przejściach .

Znaczy się, trzeba kupić i wypróbować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:09, 05 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Wróciłam z kilkudniowego wyjazdu i od razu poleciałam sprawdzić ogród. Solidnie go podlałam przed wyjazdem więc wszystko wygląda dobrze tylko przesadzane kilka dni wcześniej byliny nieco oklapły. Czekam do wieczora żeby je obficie podlać. Nas na szczęście ominęły przymrozki (współczuję Magarkowi jej strat).
A moje weekendowe okoliczności przyrody wyglądały tak:

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 17:20, 05 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Pięknie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 17:49, 05 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Skalne miasto
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 18:18, 05 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Piękne widoki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasya 20:37, 05 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Pieknie ale w twoim ogródku ładniej
Pokaz te derenie
I powiedz proszę jak rosną te zylistki truskawkowe bo one jednak chyba duże docelowo ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gruszka_na_w... 22:38, 05 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Karkonosze piękne o każdej porze. Mam nadzieje, że wypoczynek był udany.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies