Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 11:08, 04 lis 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Odczuwam niedosyt widoków ZPJ w ogrodzie u Mrokasi. Na zimowy sen jeszcze za wcześnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Joann 11:33, 05 lis 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2205
Też upraszam się o zdjęcia
____________________
Joanna Ogród długi
LIDKA 15:50, 05 lis 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
No Mrokasia ...chyba pora na fotki. Nie daj się prosiiić.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 00:06, 06 lis 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Mrokasia, Ursa, April i Kwartet zapewne poodwiedzały swoje jesienne ogrody.
Teraz leżą omdlałe z zachwytu nad ogrodami obejrzanymi, mają "globusa" i zero sił na pisanie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 20:24, 06 lis 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8493
Mrokasiu, ja mam pytanie o okulary
Czy ostatecznie wybrałaś progresywne i jeżeli tak czy jesteś z nich zadowolona?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 10:31, 08 lis 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Dziewczyny, dzięki za odwiedziny, bardzo miło ze do mnie zaglądacie . Fot nie ma bo pogoda nie współpracuje. Jak wracam z do domu to już ciemno... A w weekend to albo pada albo jak ładna pogoda to mam inne zajęcia i brak na czasu na fotki...
ZPJ u mnie jakaś dziwna w tym roku. Przebarwień mam co prawda nawet sporo ale są znacznie mniej spektakularne niż w zeszłym sezonie. Kanzany po prostu zżółkły, jeden już całkiem goły. Parę kolorowych liści zostało jeszcze na Amanogawie. Tawuły brzozolistne też żółte... Za to miskanty dają czadu .
Jak w weekend pogoda pozwoli to postaram się coś cyknąć o ile coś kolorowego jeszcze zostanie .
Dziś tylko fotka z okna kuchennego.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:35, 08 lis 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Helen, tak, zdecydowałam się na progresy i jestem mega zadowolona. Przyzwyczaiłam się w ciągu kilku godzin. Wygoda niesamowita . Dobrałam sobie też szkła kontaktowe progresywne. Nie widzę w nich idealnie ale na tyle dobrze, że spokojnie używam na wyjazdach czy na basenie. Także polecam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
olciamanolcia 10:45, 08 lis 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Kasiu tą fotką z kuchni rozbiłaś bank
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
LIDKA 14:39, 08 lis 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
Kasia masz bardzo ładny podjazd i wejście na posesję. Co tam za ładny masz kamyczek?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
DariaB 15:04, 08 lis 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3174
Moje Kanzany też żółkną, chociaż jeden pokazuje delikatne kolorki, a na mieście mijam posadzone wzdłuż chodnika i czerwienieją więc nie wiem o co kaman Cudny widoczek z kuchni i jak tu się skupić na czymkolwiek
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies