Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magara 23:40, 18 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Kasiu-Mrokasiu - miło Cię widzieć

Kojarzę, że od Ciebie się nauczyłam wycinania/obrywania starych liści bergeniom - robiłaś to już? Czy to TEN czas? Jakby nie patrzeć jest luty dopiero
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:01, 19 lut 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Dzień dobry Sen zimowy zakończony i widać, żeś energii pełna Ja miałam od dzisiaj na nartach feriować, ale wiosna resztki śniegu zabrała. Wylądowałam więc nad morzem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 10:18, 19 lut 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Judith, łączę się w bólu. Mam nadzieję, że dziś już lepiej.

Mary, tak podejrzewałam

Magara, Ciebie też . Tak, to ja wycinam stare, brzydkie liście bergeniowe po zimie . Jeszcze tego nie robiłam, ale faktycznie jeszcze jest dość wcześnie więc bez napinki .

Zuza, hej, hej. Zazdroszczę Ci tego morza bardzo!

Rojo, proszę bardzo, rozpirzona w trzy światy pęcherznica na życzenie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MartaCho 10:47, 19 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
Taka artystyczna duszę o skomplikowanej osobowości u tej pęcherznicy widzę
Moja zapewne podobna całkiem!

Witam Cię bardzo serdecznie w nowym sezonie

ps. Nie działa mi dziś A z ogonkiem na klawiaturze, nie wiedzieć czemu, dlatego tak niepoprawnie piszę, sorry!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 11:17, 19 lut 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Mrokasiu, dzięki. Faktycznie pęcherznica szalona

Bergeniom też wycinam liście, ale nie wyglądają, o dziwo, po tej zimie tragicznie. Nie będzie wiele wycinania.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
TAR 11:29, 19 lut 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Kurka wodna, na kazdym watku cos sie dzieje, chyba zmusze sie w kolejny weekend do jakiejs robotki w ogrodzie, ech przydalaby mi sie taka pomoc jak Tobie sie udalo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:43, 19 lut 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Poszalałam Kasiu, wygrabiłam sporo igieł, przycięłam a nawet niemal ogłowiłam trzy klony Royal Red wzdłuż podjazdu. Z pomocą eMa, bo po ponad trzech godzinach grabienie nie miałam siły utrzymać sekatora na wysięgniku by ciąć najwyższe gałęzie. Przycięłam też dla zagęszczenia i wysmuklenia klona Crimson Sentry. Przycinałam też krzewy dereni Kelsey bo zrobiły się sporymi krzaczorami. Rwałam też całe masy hedery, która zamiast w górę po sosnach, próbowała robić jako zadarniacz. Tydzień uważam za udany, zwłaszcza jak na wadze 2 kg mniej
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 21:46, 19 lut 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12919
To była sama przyjemność i jakoś mogłam się odwdzięczyć za te patyki, które teraz sąsiedzi w doniczkach na balkonie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 10:14, 20 lut 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Marta, .

Asia, u mnie też bergenie nie najgorzej więc pewnie usunę tylko część liści, tych najbrzydszych.

Tarcia, noooo, trzeba spiąć pośladki . Pomoc bardzo wskazana bo liczba skłonów i przysiadów do wykonania na progu sezonu jest porażająca .

Jola, jestem w szoku ile zrobiłaś. No i te 2kg mniej budzi mą zazdrość.

Lucy, bardzo się cieszę, zapraszam ponownie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:18, 20 lut 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Dziewczyny, czy Wasze judaszki już coś puszczają? Bo czekam na pierwsze kwitnienie swojego zeszłorocznego nabytku i nie mogę się doczekać. Na razie nie widzę by coś się zaczynało dziać. Chyba jeszcze za wcześnie? Kwiecień?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies