Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Catalinasdiary 10:10, 20 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
A ja nie wiem co doradzić na podmiankę za kalinę, ale bardzo podobają mi się zmiany na frontowej. i Ciekawa jestem jak za 1-2 miesiące będzie wyglądać ogród firmowy
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Kawa 10:22, 20 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
śliczny seledynowy kolor ma klon acer circinatum listki ładne i ślicznie świeci na rabacie, jakoś wielki nie rośnie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mrokasia 10:23, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Kasia_CS napisał(a)


noo, ja aż zapomniałam o melisie cytrynowej

tulucy napisał(a)


Do mnie nie dotarło w amoku, że jest stipa do wzięcia



____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:26, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
TAR napisał(a)
ewentualnie mozesz powtorzyc wierzbe hakuro, rosnie chyba pomiedzy trawkam?


Nie, nie, wierzba wystarczy mi jedna i tak kiedyś się z nią pożegnam. W tym roku znowu podmarzła jej połowa pędów. Ale masz rację - kolorystycznie by tam pasowała.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:27, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Catalinasdiary napisał(a)
A ja nie wiem co doradzić na podmiankę za kalinę, ale bardzo podobają mi się zmiany na frontowej. i Ciekawa jestem jak za 1-2 miesiące będzie wyglądać ogród firmowy


Dzięki kochana .
Firmowy pokażę jak już coś będzie widać bo na razie straszna rozpierducha. No i ciekawi mnie czy wszystkie przesadzone rośliny przeżyją.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:28, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Kawa napisał(a)
śliczny seledynowy kolor ma klon acer circinatum listki ładne i ślicznie świeci na rabacie, jakoś wielki nie rośnie


Dzięki Kamiś, ale jednak 8-12m to za dużo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:30, 20 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7485
mrokasia napisał(a)


Nie, nie, wierzba wystarczy mi jedna i tak kiedyś się z nią pożegnam. W tym roku znowu podmarzła jej połowa pędów. Ale masz rację - kolorystycznie by tam pasowała.


no ja wczoraj mezowi napomknełam, ze chce sie pozbyc moich dwoch to dostał ataku paniki, ze takie ładne drzewka a ja chce wywalic. Faktem jest, ze rosna niemalze w wodzie, przy rynnie i sa potwory wielkie. maja 2 sezon a wygladaja na 5 co najmniej. w planie mam za tydzien mocno je ogłowic


Kasiu to moze deren kousa Akatsuki albo Laura (taki troche variegata z jasnymi listkami) nie rosnie wysoki i ładnie sie uklada. Jest jeszcze Summer Gold ale on idzie w żóltosci limonkowe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:35, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
TAR napisał(a)


no ja wczoraj mezowi napomknełam, ze chce sie pozbyc moich dwoch to dostał ataku paniki, ze takie ładne drzewka a ja chce wywalic. Faktem jest, ze rosna niemalze w wodzie, przy rynnie i sa potwory wielkie. maja 2 sezon a wygladaja na 5 co najmniej. w planie mam za tydzien mocno je ogłowic


Kasiu to moze deren kousa Akatsuki albo Laura (taki troche variegata z jasnymi listkami) nie rosnie wysoki i ładnie sie uklada. Jest jeszcze Summer Gold ale on idzie w żóltosci limonkowe


Mój eM też kocha tę wierzbę .

Słuchaj, piękny ten dereń Akatsuki!!! Ciekawe czy gdzieś go namierzę i ile kosztuje .

Przyszedł mi jeszcze do głowy klon Flamingo, też byłby fajny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gintura 10:42, 20 maj 2019

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Hej
proponuję klon polny carnival
TAR 10:44, 20 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7485
mrokasia napisał(a)


Mój eM też kocha tę wierzbę .

Słuchaj, piękny ten dereń Akatsuki!!! Ciekawe czy gdzieś go namierzę i ile kosztuje .

Przyszedł mi jeszcze do głowy klon Flamingo, też byłby fajny .


to miala byc moja kolejna propozycja

tego akatsuki znalazlam w 2 miejscach, w jednym chwilowo brak, w drugim bedzie dostepny od sierpnia. byc moze w jakiejs szkolce bedzie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies