Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:33, 02 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Anda napisał(a)


Wrzuciłam fotki


Widziałam, dzięki kochana .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:35, 02 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasia_CS napisał(a)
Jeszcze raz pocmokam nad jukami piękne egzemplarze masz i fajnie po łuku wyglądają. Moje Praying hands niestety też powoli przyrastają


Juki dziękują .
No cóż, na przyrost Praying Hands trzeba będzie poczekać.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:36, 02 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Moje też odrastają... od kilku lat ciągle kawałek gdzieś się pokazuje


Ja mam juki tylko na tej jednej rabacie i na szczęście, póki co, nie zamierzam się ich stamtąd pozbywać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:41, 02 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś udało nam się z eMem przyciąć od góry 14 sztuk tuj-olbrzymów rosnących wzdłuż wejścia do ogrodu za domem. Skróciliśmy je niemal o metr a i tak są duuuże. Powiązaliśmy taśmą ogrodniczą te, które się rozkładały. Do końca tygodnia będziemy je jeszcze równać i strzyc w pionie. Na razie raczej straszą, takie powygryzane górą.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 05:44, 03 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jakieś szaleńcze prace ogrodowe uskuteczniasz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
eVka 09:13, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Dziś udało nam się z eMem przyciąć od góry 14 sztuk tuj-olbrzymów rosnących wzdłuż wejścia do ogrodu za domem. Skróciliśmy je niemal o metr a i tak są duuuże. Powiązaliśmy taśmą ogrodniczą te, które się rozkładały. Do końca tygodnia będziemy je jeszcze równać i strzyc w pionie. Na razie raczej straszą, takie powygryzane górą.

Podziwiam taką robotę. Moje tuje przy wjeździe są gigantyczne i chyba tylko podnośnik koszowy dałby radę Każda ma inna wysokość i strasznie mnie to wkurza ale sama nie dam rady ich upitolić.
____________________
mrokasia 09:54, 03 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosiek33 napisał(a)
Jakieś szaleńcze prace ogrodowe uskuteczniasz


Gosiu, kiedyś trzeba było to zrobić. Nawet mój eM, który do tej pory bronił tych tuj, powiedział wczoraj że lepiej jak są niższe. I że trzeba było zacząć je ciąć 5 lat temu. Skoro więc upały odpuściły i najbliższe dni mają być chłodniejsze - skorzystaliśmy z okazji.
Tak to jest jak człowiek ogrodowo rozwija się o 10 lat za późno... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:00, 03 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)

Podziwiam taką robotę. Moje tuje przy wjeździe są gigantyczne i chyba tylko podnośnik koszowy dałby radę Każda ma inna wysokość i strasznie mnie to wkurza ale sama nie dam rady ich upitolić.


Powiem Ci, że nawet szybko i sprawnie nam to poszło. Mamy taki fajny sekator ręczny na kilkumetrowym wysięgniku. Tnie gałęzie do 4cm średnicy. Nowy więc ostry . Ja na drabinie nakierowywałam a eM z ziemi ciął. Kilka razy musieliśmy użyć piły spalinowej do grubszych pieńków. Te moje tuje to jakieś skundlone szmaragdy, mają wiele pni.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 10:21, 03 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Buuu, a u mnie nic Pogrzmiało, pogrzmiało i poszło na Warszawę

U mnie tez nic
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 11:49, 03 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
mrokasia napisał(a)


Te moje tuje to jakieś skundlone szmaragdy, mają wiele pni.
ubawilam sie tym okresleniem

lubie perovskie te bezodmianowe, wielkie krzaczory, u mnie sa najladniejsze. te little spire to takie wypierdki bez efektu.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies