Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 09:48, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
TAR napisał(a)
Kasiu i u Ciebie tez tylko foteczki looknełam. Rabatka ściezka odlotowa. Nie mam kiedy nadrobic reszty. U mnie te little spire sa jakies niewydarzone. Brakuje mi w nich masy, tak bym to ujela. A lawend tez sie pozbywam jesienia, wkurzaja mnie okrutnie.


Tar, u mnie nic nowego na razie, wystarczą same fotki . Fajnie, że zajrzałaś .
A który rok masz te Little?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:14, 26 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
mrokasia napisał(a)


Tar, u mnie nic nowego na razie, wystarczą same fotki . Fajnie, że zajrzałaś .
A który rok masz te Little?


2-3 sezony, tyle ile ma ogrod. u mnie na zdjeciach pokazalam tylko te zwykle perovskie, uwielbiam je sa geste, obficie kwitna, sa takie pełne. tyle ze rozcapierzuchy straszne. Ale wszystkie przeniose na dwie rabaty gdzie ich rozcapierzenie bedzie tylko plusem
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BKosimkArt 12:23, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
mrokasia napisał(a)


Tar, u mnie nic nowego na razie, wystarczą same fotki . Fajnie, że zajrzałaś .
A który rok masz te Little?

Moja little masę ma... tylko jak na rabatę w której je posadziłam wolałabym niższe... ja sadziłam wiosną zeszłego roku.

____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
April 12:33, 26 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)


No właśnie po tym roku mam wątpliwości czy to rośliny dla mnie. Potrzebują znacznie więcej wody niż mogę im zapewnić. To, że teraz przyschnięte to nawet pal sześć ale one w tym roku nie zdołały nawet rozwinąć kwiatów!!! Wypuściły las kwiatostanów, które po prostu zaschły.


To twoje i tak lepiej bo moje nawet nie próbowały kwiatostanów utworzyć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:36, 26 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
BKosimkArt napisał(a)
Perowskie są super, choć mam w jednym miejscu te duże to takie potwory rosną że szok. W innym miejscu mam niskie Little spire to też już są wysokie, bynajmniej żadne z nich little będę je przesadzać, na ich miejsce posadzę róże od April, w sesleriach będą fajnie wyglądały. Przy okazji, Jolu jak tu zajrzysz, DZIĘKUJĘ!:* fajnie było zobaczyć zmiany w Twoim ogrodzie i Ciebie oczywiście też. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do mnie w wolnej chwili, skrzyknijcie się z dziewczynami to zawsze milej w grupie będzie jechać.
Kasiu Ty też się szykuj


Podziękujesz jak będą kwitły bo na razie masz robotę a efekt końcowy niepewny.
____________________
April April podbija las Mazowsze
BKosimkArt 12:39, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


Podziękujesz jak będą kwitły bo na razie masz robotę a efekt końcowy niepewny.

Robota zrobiona więc zostaje tylko pielęgnować i zaciskać mocno kciuki
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Wendy79 19:20, 26 sie 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Z tawułkami mam ten sam problem, i z młodymi i ze starymi. Nawet na najbardziej wilgotnej rabacie, w super przerobionej ziemi poschły. No nic, widocznie nam nie po drodze.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kaz742011 21:51, 26 sie 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Nadrabiam zaległości i czytam że zaś u Ciebie będzie się działo . Jakaś nowa działka do obsadzenia się szykuje .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
inka74 22:10, 26 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasiu, buziaki przy okazji później podjechałam do B i są czosnki. Cena ok. 7,99 za 2 duże cebule lub 10 mniejszych.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 22:50, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
No to zobaczymy jak będzie z tymi rozmiarami Little Spire . W każdym razie z suszą i upałem będzie sobie radzić lepiej niż te tawułki. Jak w przyszłym roku będą takie marne jak w tym to się z nimi chyba pożegnam...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies