Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:51, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
kaz742011 napisał(a)
Nadrabiam zaległości i czytam że zaś u Ciebie będzie się działo . Jakaś nowa działka do obsadzenia się szykuje .


Hej Kasia . Ano szykuje się nowa przestrzeń. Na początku września mamy podpisywać akt notarialny i ruszamy z przygotowaniem terenu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:52, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
inka74 napisał(a)
Kasiu, buziaki przy okazji później podjechałam do B i są czosnki. Cena ok. 7,99 za 2 duże cebule lub 10 mniejszych.


Zasiedziałam się u Ciebie .
Dzięki za info o cebulach, zajrzę rano do mojej,
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Iwonka 07:25, 27 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
mrokasia napisał(a)


Walczymy, walczymy . Ale mój eM dojrzewa ogrodowo i powoli zaczyna rozumieć co chcę osiągnąć i podobają mu się efekty zmian.

19-letnie świerki srebrne??? Brrr, nie zazdroszczę... Rozumiem, że wykarczowanie nie wchodzi w grę???


No ba, żeby wchodziło, to już w tym roku nie patrzyłabym na nie z okna kuchennego Na razie świerki podkrzesuję, bo doły takie piękne wokół mi się robią, że muszę je widzieć. Zrobię im wkrótce jakieś foty to zobaczysz jak straszą.
Może i w moim eMie jakieś zmiany zajdą, coś kuma ale poooowoli Nawet spotkania ogrodowe nie przyspieszają tego procesu. Wykorzystuj zatem potencjał swojego, czytam o nowych areałach, oj będzie się działo
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
TAR 08:43, 27 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
u mnie tez tawulki takie sobie, kwitna co prawda ale krotko i potem jakies takie niemrawe sie robia.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:03, 27 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
inka74 napisał(a)
Kasiu, buziaki przy okazji później podjechałam do B i są czosnki. Cena ok. 7,99 za 2 duże cebule lub 10 mniejszych.


Byłam w swojej B. Kompletnie do bani. Oczywiście jak zwykle misz-masz w cebulach, postawili kartony w dwóch kolumnach tuż za jedną z kas, nie za bardzo jest jak podejść i pogrzebać, w dodatku dostępne tylko 3 górne kartony, reszta zamknięta. Bezsens. Muszę dziś wskoczyć do innej B.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:06, 27 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Iwonka napisał(a)


No ba, żeby wchodziło, to już w tym roku nie patrzyłabym na nie z okna kuchennego Na razie świerki podkrzesuję, bo doły takie piękne wokół mi się robią, że muszę je widzieć. Zrobię im wkrótce jakieś foty to zobaczysz jak straszą.
Może i w moim eMie jakieś zmiany zajdą, coś kuma ale poooowoli Nawet spotkania ogrodowe nie przyspieszają tego procesu. Wykorzystuj zatem potencjał swojego, czytam o nowych areałach, oj będzie się działo


Czytam sobie powolutku Twój wątek, byłam na tych stronach z porównaniami - WOW!!! Ale masz to samo co ja - posadzone niegdyś iglaki, które teraz porosły w potfory. Tych świerków jakoś teraz nie kojarzę. Podkrzesanie wysoko otworzy widok ale nie zmieni trudnych warunków glebowych pod spodem...
A jeśli chodzi o eMów - podobno największą zaletą ogrodnika jest cierpliwość .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:08, 27 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
TAR napisał(a)
u mnie tez tawulki takie sobie, kwitna co prawda ale krotko i potem jakies takie niemrawe sie robia.


No to jak u Ciebie są słabe (a przecież u Ciebie i wilgotniejsza gleba i więcej padało w tym roku niż u mnie) to ja nie mam pytań...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:20, 27 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Kasiu i mnie dopadla susza, codziennie podlewam ale efektow nie ma. Cebulek nie kupuje stacjonarnie, mam przetestowany od wielu lat sklep Cebule kwiatowe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 10:43, 27 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dołączam do grona sfrustrowanych tawułkami. Po kilku latach padają u mnie, nie kwitną. Za to tawułki o kolorowych liściach zdobią nawet gdy nie kwitną
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 11:05, 27 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
u mnie kwitna ale marnie i nierowno, czesc kwitla miesiac temu a czesc dopiero teraz. ale wkurza mnie, ze nie przyrastaja w masie i kwiatach. chociaż mam kilka egzemplarzy calkiem ładnych, niskie i zwarte ale blyszczace zielone liscie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies