Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Agatorek 23:16, 03 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Gosialuk napisał(a)


Ale okolica pięknie wyglądała pod śniegiem.


Piękny, pocztówkowy wręcz widok ❤️❤️❤️

Trzymam kciuki za drogę!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosialuk 21:09, 15 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aga ja też trzymam, ale jak przetarg już poszedł, to zrobią. Na pewno będzie lepiej, a nam już się tak nie chce chodzić i nosić. Zwłaszcza jak roślinki kupię.
U mnie nadal śniegu całkiem sporo, a wolno go ubywa, bo wystawa północna. Czytam u was o porządkach, przebiśniegach,ciemiernikach, zakupach i staram się w cierpliwość uzbroić.

A tak u mnie było w ostatnią niedzielę.

Mąż zjeżdżał na kółku.


Ja ograniczyłam się do robienia fotek.



Sit w oczyszczalni ładnie się rozrósł, a co przeżyło to upalne lato zobaczymy wiosną.



Próbowałam sfotografować dzięcioła, ale nie bardzo mi to wyszło telefonem. To chyba dzięciołek.

____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 21:14, 15 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254




Tego ciemiernika chociaż troszkę widać.



A tu pierwszy zwiastun wiosny. Bardzo, bardzo nieśmiały.



Wiem, że na takie widoki już nikt nie chce patrzeć, ale ku pamięci wstawiam.
Koniec.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anabuko1 21:50, 15 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Gosialuk napisał(a)




Tego ciemiernika chociaż troszkę widać.



A tu pierwszy zwiastun wiosny. Bardzo, bardzo nieśmiały.



Wiem, że na takie widoki już nikt nie chce patrzeć, ale ku pamięci wstawiam.
Koniec.

O...tak jeszcze masz zimowo masz ?
Hmm może zniknie zaraz.
Wiosny ładniejszej już się chce.
Fajnie, że masz już małe jej zwiastuny.
Ha jeszcze za mi się nie rozglądałam.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 22:08, 15 lut 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
cos pojadło tego ciemiernika? A one przecież trujące są....? Chyba, że nie całe trujące.
Drogi życzę bo jednak kawałek macie do przejścia jak się wjechać nie da.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 22:32, 15 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Gosia, u Was to inna pora roku . Śnieg w takim terenie pewnie jeszcze troszkę poleży. Ale w sumie dopiero połowa lutego, więc niby ma prawo .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:51, 15 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Gosia, u mnie taki śnieg leżał jeszcze w czwartek zeszły, wczoraj wróciłam i już śniegu prawie nie było Nie do uwierzenia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Urszulla 18:30, 16 lut 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Gosiu, nie zrażaj się tymi małymi roślinkami. Wiosną wszystko rusza że zdwojoną siłą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anda 09:20, 17 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Jej, jeszcze śnieg? Życzę Ci żeby wiosna przyszła i słoneczko przygrzało. Wtedy i choroby się skończą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 11:52, 25 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
anabuko1 napisał(a)

O...tak jeszcze masz zimowo masz ?
Hmm może zniknie zaraz.
Wiosny ładniejszej już się chce.
Fajnie, że masz już małe jej zwiastuny.
Ha jeszcze za mi się nie rozglądałam.
Pozdrawiam

Aniu jeszcze dwa tygodnie temu tak było. Na ten weekend pogoda ma być deszczowa, to może resztki śniegu rozpuści. Tak mi się już wiosny chce.

sylwia_slomczewska napisał(a)
cos pojadło tego ciemiernika? A one przecież trujące są....? Chyba, że nie całe trujące.
Drogi życzę bo jednak kawałek macie do przejścia jak się wjechać nie da.

Sylwia nie mam pojęcia.
Najważniejsze, że awaria ogarnięta. Teraz tylko na wiosnę czekam. Za tydzień planuję pojechać, bo w ten weekend pogoda pod psem.

Agatorek napisał(a)
Gosia, u Was to inna pora roku . Śnieg w takim terenie pewnie jeszcze troszkę poleży. Ale w sumie dopiero połowa lutego, więc niby ma prawo .

Ale ja go już nie chcę. Czytałam, że zaczęłaś już porządki przed domem - zazdroszczę.

Magara napisał(a)
Gosia, u mnie taki śnieg leżał jeszcze w czwartek zeszły, wczoraj wróciłam i już śniegu prawie nie było Nie do uwierzenia

Magara liczę na to, że jak w przyszłym tygodniu się wybiorę, to nie będzie po nim śladu. W Rzeszowie wiosnę już widać, a mnie zaczyna nosić.

Urszulla napisał(a)
Gosiu, nie zrażaj się tymi małymi roślinkami. Wiosną wszystko rusza że zdwojoną siłą

Ula wcale się nie zrażam. Ja bardzo lubię rozmnażać roślinki. Sprawia mi to satysfakcję, że z nasionka lub malutkiej szczepki sama wyhodowałam.
Ze względu na pogodę dopiero za tydzień się wybieram i mam nadzieję, że już coś wiosny zobaczę. Choć z drugiej strony tak jak u Magary - u mnie wszystko ze trzy tygodnie później.

Anda napisał(a)
Jej, jeszcze śnieg? Życzę Ci żeby wiosna przyszła i słoneczko przygrzało. Wtedy i choroby się skończą

Czas chorób na szczęście już za nami. Wdrożyliśmy trochę ruchu na świeżym powietrzu - codzienne wieczorne marsze - i kondycja lepsza. Ja jeszcze zaczęłam wracać z pracy pieszo - 3 km. Na początku trochę mi się dłużyło, teraz już ok. Brakuje mi słońca jeszcze, ale ptaki już wiosennie śpiewają. Dziękuję za życzenia.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies