Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 21:53, 22 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Buziaki dla Was wszystkich, Koleżanki
Dzisiaj, kręcąc na rowerku oczywiście, wróciłam sobie do Gardeners World nr 16, w którym A. Frost wycinał przekwitłe kwiaty swojej MW - możecie zerknąć, pierwszych kilka minut programu. No więc muszę stwierdzić z przykrością, że różnica pomiędzy jego krzewem a moim jest taka, jak między wieżą Eiffla a moim obeliskiem ogrodowym.
Czas posadzić bidulę do gruntu!
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:11, 22 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Buziaki dla Was wszystkich, Koleżanki
Dzisiaj, kręcąc na rowerku oczywiście, wróciłam sobie do Gardeners World nr 16, w którym A. Frost wycinał przekwitłe kwiaty swojej MW - możecie zerknąć, pierwszych kilka minut programu. No więc muszę stwierdzić z przykrością, że różnica pomiędzy jego krzewem a moim jest taka, jak między wieżą Eiffla a moim obeliskiem ogrodowym.
Czas posadzić bidulę do gruntu!

Magda- nie patrz na te angielskie giganty! Nie pozwolimy odebrać sobie naszego entuzjazmu!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:18, 22 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
kurde, Ty kręcisz na rowerku a ja piję czerwone winko
no jakos nie moge się przekonac do tego stacjonarnego kręcenia
Ale żeby nie było, codziennie uruchamiam moją ukochaną Stridę!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 22:26, 22 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Mgduska napisał(a)
Buziaki dla Was wszystkich, Koleżanki
Dzisiaj, kręcąc na rowerku oczywiście, wróciłam sobie do Gardeners World nr 16, w którym A. Frost wycinał przekwitłe kwiaty swojej MW - możecie zerknąć, pierwszych kilka minut programu. No więc muszę stwierdzić z przykrością, że różnica pomiędzy jego krzewem a moim jest taka, jak między wieżą Eiffla a moim obeliskiem ogrodowym.
Czas posadzić bidulę do gruntu!

Na rowerku powiadasz? Ja dziś ćwicząc na macie w towarzystwie Carol Klein (Greate British Gardeners season by season) po Coton Manor spacerowałam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 22:33, 22 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Magda- nie patrz na te angielskie giganty! Nie pozwolimy odebrać sobie naszego entuzjazmu!



Och, dzięki za sprowadzenie na ziemię i ze skraju rozpaczy

Ale Stridę musiałam wyguglać - "najbardziej dizajnerski rower świata" (!?!)

A, czerwone wino dla zdrowia jest pierwszorzędne, o ile komuś nie szkodzi na żołądek, oczywiście
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:35, 22 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Na rowerku powiadasz? Ja dziś ćwicząc na macie w towarzystwie Carol Klein (Greate British Gardeners season by season) po Coton Manor spacerowałam


Ogrodnik to jednak nie do zdarcia jest, nie ma, że czarna noc listopadowa
____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 05:42, 23 lis 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Przecudnej urody bukiecik stworzyłaś. Róże są piękne.
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 08:06, 23 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Helen napisał(a)
Przecudnej urody bukiecik stworzyłaś. Róże są piękne.


Dzięki
Ale goździki - jak one pachną! Jeden wystarczy, żeby pachniał cały bukiet Polecam, mało kto uprawia, a ja je baaardzo lubię.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 08:41, 23 lis 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
ALe piękne fotki.
U ciebie zawsze piękne, ale w listopadzie to się aż tak pięknych nie spodziewałam
Masz jeszcze?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
rozarosesarered 08:58, 23 lis 2021


Dołączył: 25 paź 2021
Posty: 100
Martka napisał(a)
Jeśli to jest listopad, to uwielbiam
Dzień dobry Jak sprawdza się róża Koco Loco?Czy dobrze zimuje? Jest pięękna
____________________
Rozalia https://www.ogrodowisko.pl/watek/11282-rosengarden-naturalistyczny-ogrod-w-dolinie-lanskiego-potoku /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11288-patio-przy-starej-kamienicy-renowacja-przed-i-po /// https://www.ogrodowisko.pl/watek/11289-miejski-taras-na-dachu-kamienicy-aranzacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies