Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

MarekW 15:26, 07 paź 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Co do przyciętych cisów to może spróbuj przekuć nieszczęście w atut ogrodu Ja bym tam widział w tych niskich cisach wstawione słupki z fajnymi latarniami i każdy pomyśli że to tak ma być, Ewentualnie ze słupków zrobić ładne uchwyty i na nich zawiesić latarenki
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
vita 15:35, 07 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4056
Joasiu, dzięki za docenienie Barona, zasłużyła trawka na patrona

Weroniko, pytasz o obelisk z drutu? Kupiłam, niestety tylko jeden, teraz przydałoby mi się jeszcze kilka.
Napięcie chyba już będzie słabło. Ale podchwyciłam tu kilka inspiracji, coś będę kombinowała.

asc napisał(a)
.... ja ostatnio zapałałam miłoscią również do tych pojedyńczych piwonii..... miałam takątylko jedną.. i jak sie rozrosła... bardzo mi sie spodobała... dokupiłam kolejną.. i chyba na tym nie skończe


Witaj Aniu, nie kończ na dwóch piwoniach! Te o pojedynczych kwiatach mają swoje pięc minut, ale wszystkie są piękne. Niestety również dosyć kosztowne. Dzięki za miłe słowa.

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Dasia 16:09, 07 paź 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Już nie pierwszy raz tu zaglądam, ale zawsze mam mało czasu, więc pewnie się nie przywitałam. Bardzo ciekawy masz ogród, nietuzinkowy. Miło się spaceruje po takiej ścieżce.
KaTek napisał(a)

Tak kocimiętka zasłoni wszystko -startuje wcześnie i szybko się rozrasta. Właśnie z powodu tej ekspansywności musiałam ograniczyć jej nasadzenia.
Podobno dobrym towarzystwem dla czosnków są trawy. Tylko które z nich nie wymarzają i są dekoracyjne od wczesnej wiosny? Tego nie wiem a chętnie stworzyłabym taki duet.

Wcześnie startują śmiałek darniowy i trzcinnik - przynajmniej moje. Widać je było na rabacie, kiedy jeszcze reszta trawek była uśpiona. Mogę poszukać jakichś zdjęć, ale tu nie będę zaśmiecać
____________________
Biały domek pod lasem
monteverde 16:57, 07 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Pewnie mam sporo piwonii, ale trochę z nimi źle postąpiłam i teraz czekam na kwitnienie w tym roku zakwitły 4 z 15 ale nie była to ta odmiana co miała być chyba ,mnie ktoś zrobił w ciula chociaż nie powiem , że były brzydkie jedna z nich chyba Sarah Bernhardt
a z Wings zebrałam nasiona, tylko ja jestem zbyt niecierpliwa
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 19:08, 07 paź 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Wiktorio, pięknie red barona zrobiłaś, mój aż tak czerwony nie jest, kolejne też fajne. Za tydzień wybieram się do Tamaryszka, to będę mógł ją w końcu pozdrowić od Ciebie. Trudno z różami będę próbował sam, nie powiedziałem jeszcze o ziemi że daję torf z piaskiem i nie ubijam żeby młode korzenie miały luzik. Podgoniłaś troszkę z wątkiem.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Mirka 19:15, 07 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Jak ukorzeniałaś cisy?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
trafo 21:49, 07 paź 2012

Dołączył: 17 kwi 2012
Posty: 144
vita napisał(a)
oraz koniec widziany przez okienko w żywopłocie (nad okienkiem trzeba jeszcze poracować)



Witam i zaglądam przez okienko...ładnie
____________________
Iwona
Evchen 10:38, 08 paź 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Wiktorio, oczarowały mnie Twoje zielone pokoje...... cudnie i romatnycznie ...
Ile lat ma Twój ogród?...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Urszulla 10:48, 08 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
monteverde napisał(a)
Pewnie mam sporo piwonii, ale trochę z nimi źle postąpiłam i teraz czekam na kwitnienie w tym roku zakwitły 4 z 15 ale nie była to ta odmiana co miała być chyba ,mnie ktoś zrobił w ciula chociaż nie powiem , że były brzydkie jedna z nich chyba Sarah Bernhardt
a z Wings zebrałam nasiona, tylko ja jestem zbyt niecierpliwa


Ta różowa piwonia mnie urzekła. Ja mam tylko ciemny róż i marzę jeszcze o kilku.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Martek 12:01, 08 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Vita,a czemu wątpisz ,że to żurawie ???))))))))))))))))Pytam poważnie



____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies