Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:59, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Iwonka napisał(a)
Powiem ci, że tak piękny kawałek pobudza nawet moją mało konstruktywną ogrodniczo wyobraźnię
Jest perfecto Nie za dużo, nie za mało. Oj będzie się działo. Następny tysiączek stron w mig.
Zerknęłam na początek wątku. Ty kochana dopiero od 2017 te rewolucje robisz? I taaaaakie masz efekty!!!
Ja też od tego samego roku, ale wychodzi na to, że muszę przyspieszyć, bo jak na razie mam tempo żółwia i to takiego najwolniejszego


Chyba żartujesz! U Ciebie to są dopiero zmiany! I w dodatku własnymi rękami. U mnie koparka, pług, nie ma co porównywać! Poza tym gdyby nie zakup tej ziemi to nawet nie byłobyo czym mówić. Ale co tam, przecież to nie wyścigi kto więcej czy szybciej . Już prędzej kto ładniej .



____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:16, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No to teraz będziesz siedzieć i patrzeć
Przegoniłaś mnie, u mnie obornik z kompostem za tydzień Dobrze, że zrobiłaś wszystkie ciężkie roboty za jednym zamachem. Zostały Ci już niemal same przyjemności - tu grujecznik, tu brzózka... Buźka z rana!


He, he, dziś rano rozrzuciłam jeszcze 90kg mączki a teraz siedzę na taarasie i zarządzam pabem oraczem, panem koparkowym i panami od ogrodzenia. Sajgon totalny!!!
Zazdroszczę Ci, że nie musisz tych wszystkich ciężkich robót robić. My z tej działki wywieźliśmy 4 wywrotki gruzu i śmieci.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:17, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
jolanka napisał(a)

Nooo, patrzę na tego mojego grujecznika za każdym razem gdy jem Teraz już widać kolory, zaczyna się mocno czerwienić
Ale drugi, pendula nie ma takich kolorów, jest teraz żółtawy,
Wniosek, jak radzi Iwonka, warto poszukać właśnie teraz kiedy pokazuje co potrafi One są naprawdę baaaardzo różne.


Śliczny ten Twój grujecznik! Uprasza się o aktualną fotkę!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:18, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gosiek33 napisał(a)



U mnie jedna gałązka czerwienieje

Problem może być taki, że teraz przebarwiające się drzewko może szybko zniknąć z placu.


Gosiu, niestety, liczę się z tym, że najładniejsze na mnie nie poczeka... cóż, jak nie teraz to za rok znów będzie jesień .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:31, 20 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


He, he, dziś rano rozrzuciłam jeszcze 90kg mączki a teraz siedzę na taarasie i zarządzam pabem oraczem, panem koparkowym i panami od ogrodzenia. Sajgon totalny!!!
Zazdroszczę Ci, że nie musisz tych wszystkich ciężkich robót robić. My z tej działki wywieźliśmy 4 wywrotki gruzu i śmieci.

No tu masz rację, współczuję Ci tych wywózek, nam trafiła się zadbana, choć licha, ziemia. Poprzedni właściciel nawet kosił ją co dwa tygodnie przez te lata. Więc robót oczyszczających było naprawdę niewiele.
Ale co tam, za chwilę będziesz miała to za sobą. Sił na dzisiaj życzę!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 11:45, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Agatko- dziękuję. Jak wszystko dobrze pójdzie to ciężki sprzęt już się nie pojawi . Będę mogła posprzątać taras bo mam na nim tonę ziemi.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:50, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Słuchajcie, chyba mojej kalinie coś się pomyliło. Zamierza kwitnąć drugi raz?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 12:38, 20 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8155
Przylazłam na foty, a tu nic noo. Mrokaśka!
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 13:19, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jak tam, Kasia - paluszek nie boli od tego nadzorowania fachowców ?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:29, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Słuchajcie, chyba mojej kalinie coś się pomyliło. Zamierza kwitnąć drugi raz?

Kasia, a to nie jest przypadkiem kalina Burkwooda? bo one kwitną dwa razy - kwiecień/maj i jesienią.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies