Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 14:29, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Iza - naprawdę chciałabyś oglądać 600m2 zasłanego obornikiem???
A poza tym jak wszystko pokażę to uznasz, że już nie ma po co do mnie przyjeżdżać i co wtedy?

Asia - z planu zarządzania palcem nic nie wyszło... . Znów ledwo żyję...
A kalina to koreanka Aurora. Może one też tak mają?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 14:50, 20 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, u mnie tez kaliny kwitną Różne, widocznie ten typ tak ma
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwik69 15:02, 20 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kasia 600 metrów obornika? nie bądź taka,daj popatrzeć takie fotki bywają bardzo pożyteczne!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 15:54, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Joluś - to fajnie, niech kwitnie.

Sylwia - za późno, już zaorane. No i mój był świeży .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 20:01, 20 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Jejku! Dopiero teraz widać, jaki malutki był ogród z tyłu domu. Rzeczywiście piekielnie trudno było tam sadzić coś z rozmachem.
Piękna przestrzeń się otworzyła.
Tujom i Twoim zmachanym członkom życzę wszystkiego najlepszego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 20:13, 20 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Kasia, patrząc na tę otwartą przestrzeń, tzn. połączenie z nową działką, czy dobrze myślę że teraz musisz przenieść cienistą w inne miejsce?
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 20:33, 20 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiu, tak sobie myślę, jaką musisz mieć MEGA satysfakcję, że użyźniasz glebę na tym etapie - takie mega zwycięstwo na starcie



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 21:03, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jejku! Dopiero teraz widać, jaki malutki był ogród z tyłu domu. Rzeczywiście piekielnie trudno było tam sadzić coś z rozmachem.
Piękna przestrzeń się otworzyła.
Tujom i Twoim zmachanym członkom życzę wszystkiego najlepszego.


Haniu, masz rację, miejsca było tyle co kot napłakał, teraz z tarasu będę miała wyjście do prawdziwego ogrodu. Jak go zrobię, bo teraz to pole golfowe tyle ze bez trawy .

Helen napisał(a)
Kasia, patrząc na tę otwartą przestrzeń, tzn. połączenie z nową działką, czy dobrze myślę że teraz musisz przenieść cienistą w inne miejsce?


Helen, nie, stojąc przodem do frontu domu cienista jest po lewej stronie domu a ta nowa działka po prawej stronie.

Kasia_CS napisał(a)
Kasiu, tak sobie myślę, jaką musisz mieć MEGA satysfakcję, że użyźniasz glebę na tym etapie - takie mega zwycięstwo na starcie


To prawda Kasiu, choć przeraża mnie ilość kamieni, korzeni i innych śmieci, które wciąż są w ziemi a których do tej pory nie udało mi się wykopać...W każdym razie pan koparkowy i pan oracz stwierdzili, że ludzie tyle obornika na pole nie dają co ja na tę działkę . Ja bym oczywiście chętnie jeszcze bardziej wzbogaciła ziemię ale finansowo to nie do udźwignięcia. Ale wiosną będę miała jeszcze te zrębki, trochę swojego kompostu i obornik, bo sąsiad przywiezie mi ile chcę - rzucę na pryzmę i wiosną będzie jak znalazł.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 21:09, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiunia, to znaczy że co - koparkowałaś? orałaś? ogradzałaś? nie, Siłaczka przy Tobie to mały pikuś
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 21:18, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
galgAsia napisał(a)
Kasiunia, to znaczy że co - koparkowałaś? orałaś? ogradzałaś? nie, Siłaczka przy Tobie to mały pikuś


Asiaaaa! Ty się kochana tu ze mnie nie śmiej. Dziś było lajtowo, ale okazuje się, że funkcja "przynieś, podaj, pozamiataj" też może być mega męcząca. Aż żałuję, że nie włączyłam aplikacji liczącej kroki...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies