Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 13:33, 07 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
mrokasia napisał(a)


O, potwierdzasz to o brzozach .
A rabatę wyspową zrobisz sobie w przyszłym sezonie .


potwierdzam, mam jeszcze inne kopane z gruntu jak derenie czy irgi i wszystko sie przyjeło bez problemu.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 13:37, 07 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)


Limonkową barbulkę mam i ja! No nie wytrzymałam - i kupiłam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Monia81 20:57, 07 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Kasieńko przyszłam się przywitać, w końcu do Ciebie dotarłam, bo mijamy się na wątkach, ale jakoś umykałaś mi zaznaczam wątek żeby być na bieżąco, choć zaczęłam czytać od początku, ale, że natrzaskane masz tych stron to mi lekko zejdzie a jestem na momencie gdy robiłaś małą rozpier...ę przed oknami i pozbywałaś się wysokich thuj na przodzie pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
mrokasia 10:50, 08 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18255
Gosiek33 napisał(a)
Kruszynę pokaż


Kruszynę (a w zasadzie kruszyny) wybrał sobie mój eM. Nie mogę powiedzieć - ładne sztuki za małe pieniądze . Posadzone w trójkąt i podsadzone od tyłu dereniami a od przodu np. złotolistnymi barbulami (Kwarteciku - wielki cmok za pomysł ) idealnie przesłonią fragment ogrodzenia z furtką.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:53, 08 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18255
Kasia_CS napisał(a)


Jaki to zawilec ma takie fajnie rozjaśnione obrzeża płatków? Nie wiem czy tak wrzosowo mu na zdjęciu kolor wyszedł, ale taki fajny fiolecik w nim przebija

A tutaj super już daleeekie plany powolutku widać



To zawilec Splendens (tylko tę odmianę mam). Zdjęcie nieco przekłamało kolor - tu drugie, chyba bardziej wierne rzeczywistości)
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:00, 08 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18255
Ania111 napisał(a)
Kasiu

Prześliczne roślinki ,
Na Ciebie i Twój ogród zawsze można liczyć

Oj
ja nawet za 50 lat takiego nie będę miała
Pozwól ,ze będę cieszyć się z Twoimi roślinkami


Aniu, dziękuję za wizytę i miłe słowa . Poczekaj, rośliny szybko rosną ani się obejrzysz i będziesz miała ogród o jakim marzysz . Przecież mój w zasadzie zaczął powstawać w 2017 roku.
Zaglądaj, zapraszam serdecznie .

TAR napisał(a)


potwierdzam, mam jeszcze inne kopane z gruntu jak derenie czy irgi i wszystko sie przyjeło bez problemu.


Lucky you! Wszystko zależy od tego jak coś zostało wykopane i jak potem o to dbasz. dziewczynom np. Makusi kopane brzozy nie przyjęły się...

galgAsia napisał(a)


Limonkową barbulkę mam i ja! No nie wytrzymałam - i kupiłam


Powiem Ci, że bardzo mi się ta barbula podoba. Fajnie, że kupiłaś . Stacjonarnie czy przez neta? Jak przez neta i sadzonki spoko to podziel się namiarem, bo chciałam sobie dokupić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 11:02, 08 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiula, u Ciebie to zaległości mam jak stąd do kosmosu. Powoli nadrobię, bo widzę, że tu niesamowite szaleństwo na nowym areale się odbywa!.
Brzózki wypaśne, piękne.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 11:03, 08 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18255
Monia81 napisał(a)
Kasieńko przyszłam się przywitać, w końcu do Ciebie dotarłam, bo mijamy się na wątkach, ale jakoś umykałaś mi zaznaczam wątek żeby być na bieżąco, choć zaczęłam czytać od początku, ale, że natrzaskane masz tych stron to mi lekko zejdzie a jestem na momencie gdy robiłaś małą rozpier...ę przed oknami i pozbywałaś się wysokich thuj na przodzie pozdrawiam


Hej Monia!!! Witam Cie serdecznie .
Nie czytaj wszystkiego, przeleć po obrazkach . Rewolucja na kuchennej-podokiennej - to było coś, pozbyć się tych tuj .
Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Ja Twój wątek też zaznaczam, wpadnę wieczorkiem się rozejrzeć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 11:10, 08 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
HIHI ))) pamiętam jak u mnie zwróciłaś uwagę na tę kruszynę i że listki ma wąskie a ty takich nie lubisz. Ale za to jakie fajne gałązki we wzorek i jak ładnie się na jesieni przebarwia - na żółto. Bardzo ładne, dorodne sztuki kupiłaś. Dobrze, że eM zapałał miłością. One są bardzo ładne. U mnie jedna taka duża była ale kupili zanim ja się na nią zdecydowałam. 150 zł kosztowała bo te mniejsze to po 35-40 zł.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 11:14, 08 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18255
Pokazałam kruszyny to pokażę pozostałe nabytki, niektóre jeszcze nie wsadzone.
Kalina Kilimandżaro i świdośliwa Ballerina

Kalina Spring Red Compact i buczek Cockleshell
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies