Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Mary 20:17, 25 paź 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Szybkiego powrotu do zdrowia, Kasiu!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
BKosimkArt 20:25, 25 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu zdrówka dla Was! Nie dawajcie się temu cholerstwu! Ściskam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
TAR 20:53, 25 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
zdrówka życzymy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Monia81 06:52, 26 paź 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Kasiu zdrówka życzę, coby to dziadostwo szybko przeszło... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
mrokasia 11:41, 27 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję za odwiedziny i życzenia .
Czujemy się już lepiej choć jesteśmy bardzo osłabieni. Ale zdrowiejemy a to najważniejsze .

Dziś wyszłam na chwilę na obchód ogrodu. Nie jest źle, choć chwasty szaleją w najlepsze do spółki z nornicami. Na szczęście nornice poryły puste przestrzenie pomiędzy roślinami, nic mi w powietrzu nie wisiało.
Trochę przebarwień w ogrodzie jest, choć liczyłam na więcej. Świdośliwy już łyse, tak samo jak grujecznik a że węchu wciąż nie mam to nawet nie wiem czy pachnie. Klon Ginnala przebarwił mi się na żółto i stracił już większość liści. Za to zaskoczył mnie klonik Oridono. Pięknie się przebarwił . Irga błyszcząca wokół placyku basenowego też daje popis.

Grujecznik i klon Ginnala z niedzieli

Klonik Oridono z dziś (w tle irga błyszcząca), resztki liści na dereniu Baton Rouge i ostatnie listki na grujeczniku. Kalina Aurora nie odpuszcza .



Przydałoby się trochę słońca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Basieksp 12:20, 27 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Kolorki są fajne dobrze że już czujecie się lepiej a brakiem węchu się nie przejmuj
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgol 13:24, 27 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No co ja czytam! Trzymajcie się cieplutko i szybko zdrowiejcie.Szczęście ,że łagodnie( w miare ) się z Wami ta korona obchodzi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Gosiek33 14:55, 27 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Cieszę się, że już do ogrodu zaglądasz. Mocy nabierajcie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 19:54, 27 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22052
Dobrze czytać, że idzie ku lepszemu ze zdrowiem.
U mnie zwariowała kalina angielska. Też kwitnie.
Ogród prezentuje się znakomicie. Cały urok jesiennych przebarwień jest w tym, że nigdy jesień na krzewach i drzewach nie wygląda tak samo. Inne jest nasycenie, inny odcień. Lubię to. Zawsze jest jakaś niespodzianka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 20:01, 27 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Grujecznik u mnie zieloniutki, tatar tez się na żółto przebarwił a nie na czerwono. Ciekawe od czego to zależy. Mariken dopiero co zaczął łapać kurczaczkowy kolor.

Widzę, że w domu nie jesteś w stanie usiedzieć... Świetną robotę robią miskanty u ciebie na rabatach.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies