Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Tamaryszek 15:10, 03 lis 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Kasiu, czytam o Waszej chorobie, jak dobrze, że objawy były w miarę łagodne. Życzę szybkiego powrotu do pełni formy!
A jesienne obrazy z ogrodu piękne, uwielbiam te ciepłe barwy. Złote kępy rozplenic na froncie wspaniale wyglądają.
Widzę, że pędy bluszczu przerastają Ci krzewy, malowniczo to wygląda. Czy jakoś to kontrolujesz?
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
mrokasia 11:32, 04 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Gosiek33 napisał(a)
Ślicznie się przebarwiły


W zeszłym roku chyba nie były aż tak pomarańczowe.

TAR napisał(a)
u nas caly weekend sloneczny rozplenice moze pora odchudzic i odmlodzic, ktos mi kiedys powiedzial ze z wiekiem kwitnienie zanika kiedy kepy sa juz za duze. Część moich tez żółta i bez kłoskow


Szczęściara, słoneczny weekend

Te moje rozplenice to trzy lata mają, jeszcze się chyba nie zestarzały??? Raczej składałabym to na karb braku wystarczającej ilości wody.

Tamaryszek napisał(a)
Kasiu, czytam o Waszej chorobie, jak dobrze, że objawy były w miarę łagodne. Życzę szybkiego powrotu do pełni formy!
A jesienne obrazy z ogrodu piękne, uwielbiam te ciepłe barwy. Złote kępy rozplenic na froncie wspaniale wyglądają.
Widzę, że pędy bluszczu przerastają Ci krzewy, malowniczo to wygląda. Czy jakoś to kontrolujesz?


Cześć Izo , jak miło że zajrzałaś. U nas coraz lepiej ale wciąż czuję echa tego choróbska.
Rzeczywiście ten bluszcz wygląda malowniczo i bardzo lubię ten efekt . Staram się go kontrolować i tnę jak za bardzo się panoszy bo zarósłby wszystko. Na cienistej włazi mi na ścieżkę. Tu przy kojcu dla psów muszę właśnie wejść z sekatorem i trochę go przetrzebić bo mi włazi na tuje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:33, 04 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Kupiłam sobie metalową czaplę do ogrodu . Jak przyjdzie to pokażę choć w ogrodzie postawię chyba dopiero wiosną, na razie trafi do garażu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:22, 04 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Przyszła . Tak mi się podoba, że chyba kupię drugą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 14:33, 04 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
w parze będzie im raźniej
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 14:34, 04 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Wygląda super
Wyślij mi proszę namiary na sklep na priv.
Będę miała idealny prezent gwiazdkowy dla mamy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 15:16, 04 lis 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Czapla bardzo udana Były też w innych pozach?
____________________
April April podbija las Mazowsze
BKosimkArt 17:21, 04 lis 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Super czapla!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 19:21, 04 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Dzięki dziewczyny . Domówiłam sobie drugą. Taką samą bo był tylko taki model. Ale mi to nie przeszkadza.

A teraz zaczynam zgłębiać temat nawadniania kropelkowego, takiego kompletnie amatorskiego, nie automatycznego. Chcę po prostu rozłożyć linie kroplujące na rabatach i w razie potrzeby ręcznie podłączać je krótkimi odcinkami węży do puszek poboru wody podłączonych do studni głębinowej lub do pompy w zbiorniku na deszczówkę. Jakieś rady, wskazówki? Kompletnie zielona jestem w tym temacie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:44, 04 lis 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Z nawadnianiem nie pomogę, ale czaplą się zachwycam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies