Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:28, 23 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
"Mrokasia w ogrodzie" Warto było poczytać i pooglądać. Frontowa wygląda nad wyraz elegancko. Ta perovskia z brzozami i plamki jeżówek- cud-miód. Piękny zestaw.


Trochę pojechałam .
Za pochwały dziękuję, miło czytać .

Magleska napisał(a)
Kasia dech zapiera
nie wiem co mam pisać ,jak jest tak idealnie


Kochana, do ideału to baaaaardzo daleko, ale niektóre kawałki są już niczego sobie . Dzięki!

Rojodziejowa napisał(a)
Kasiu z tym doksztalcaniem to nie żartuj to ja jestem zielona, może jesienna i japońska to i to samo



Wcale nie żartuję .

lilarose napisał(a)
notuję...kuklik Bohema Pink...
no i jak ja nie mam buszu nie mieć, jak co chwila cos fajnego zapodajecie???


Wiesz, ja sobie tłumaczę, że nie można mieć wszystkiego . Ale ja nie mam duszy kolekcjonera więc mi to łatwo przychodzi. A busz jest fajny! Sadź!

Martka napisał(a)
Mrokasiu, melduję, że podczas kontemplacji Twoich rabat zaistniały silne przeżycia estetyczne najpierw na frontowej, a później a na ławeczce szczególnie.


Mam nadzieję, że te przeżycia estetyczne były przyjemne .

April napisał(a)
Tak sobie buszuję tutaj, eMuś się obudził i pyta "co robisz". Ja na to że "u Mrokasi jestem". A on "no tak mi się wydawało, że znam to miejsce ale takie zarośnięte bardzo. No fajnie". W przekładzie na "nasz", busz się zrobił Czyli najwyższa forma pochwały ze strony eMa.
A teraz po ludzku... Kasiu, przepiękny ogród stworzyliście. W tempie błyskawicznym, bez bałaganu, przesadzania, od razu perfect. I nawet fakt że teraz masz trochę mniej czasu na ogród, zupełnie mu nie szkodzi. Wzdycham z zachwytem oglądając fotki. Jak tylko złapiesz oddech, to się znów wproszę na oglądanie na żywo


Dziękuję Wam obojgu za miłe słowa . Ale nie do końca jest tak jak mówisz, przecież sporo przesadzałam i będę dalej przesadzać, bałagan mam i będę mieć . Z jednym masz rację - szybko to poszło .
Koniecznie przyjedźcie, powinnam być już częściej w domu, umówimy się jakoś. Może przyszły weekend?

Johanka77 napisał(a)
Pięknie! Bujnie!
A na frontową w stronę okna czekałam

To jeszcze zbliżenie podokiennej i już będę zupełnie zadowolona


No przeca było zbliżenie . Ale specjalnie dla Ciebie drugi raz .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MiluniaB 08:43, 23 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Śliczne masz to łukowe miejsce z ławeczką. Podokienna zawsze robi na mnie wrażenie i lubię też ujęcia z przedogródka. Pięknie byliby dają pokaz. Jeżówki w rozkwicie, a kolejne do rozkwitu - każda ich faza rozwoju jest fantastyczna.

Jeża w ogrodzie też mam, zjada suchą karmę dla kotów. Postawiłam mu też wodę - wszystko wymiecione.
Zwierzyniec w moim ogrodzie się powiększył. Aktualnie mam dwa psy, cztery koty i jeża

U mnie bieżące fotki w wizytówce
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
mrokasia 09:46, 23 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
MiluniaB napisał(a)
Śliczne masz to łukowe miejsce z ławeczką. Podokienna zawsze robi na mnie wrażenie i lubię też ujęcia z przedogródka. Pięknie byliby dają pokaz. Jeżówki w rozkwicie, a kolejne do rozkwitu - każda ich faza rozwoju jest fantastyczna.

Jeża w ogrodzie też mam, zjada suchą karmę dla kotów. Postawiłam mu też wodę - wszystko wymiecione.
Zwierzyniec w moim ogrodzie się powiększył. Aktualnie mam dwa psy, cztery koty i jeża

U mnie bieżące fotki w wizytówce


Mirelko, bardzo miło mi czytać takie miłe słowa . Dziękuję .
Jeża wczoraj nie widzieliśmy, ale liczę na to, że się nie wyniósł daleko.
Wpadnę do Ciebie na oglądanie fotek później.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:48, 23 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
A teraz jeszcze tylko zostawię fragment przybasenowej. Żywopłot z irgi rośnie jak na drożdżach, w przyszłym roku basen nie będzie widoczny od strony domu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 11:28, 23 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11664
Cudowny ten ostatni widok
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Wiolka5_7 12:27, 23 lip 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Kasiu pięknie masz w każdym zakamarku aż dziw ,że nowa część rosnie tak krótko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gosiek33 14:31, 23 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo eleganckie nasadzenia

Coraz bujniej w Twoim ogrodzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Roocika 14:44, 23 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale ładnie "zarosłaś" Kasiu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
BKosimkArt 15:39, 23 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu pięknie wybuchły rośliny u Ciebie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Johanka77 17:59, 23 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Od razu mi lepiej
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies