Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Roocika 10:01, 21 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasiu, przepięknie prezentuje się Twój ogród w jesiennej odsłonie. Na pewno miło było wrócić w taką scenerię
Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
mrokasia 17:56, 21 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Basieksp napisał(a)


Cały ogród pięknie wygląda ale tu podoba mi się najbardziej ta ścieżka i trawy obok, taki kontrast tu złote a kawałek dalej jeszcze zielone


Bardzo mi miło, że ogród się podoba . Ten zakątek ze ścieżką bardzo lubię choć czeka go trochę zmian gdy sąsiedzi zrobią w końcu elewację..
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:58, 21 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Szczeniory dla Tarci .
Nie jest prosto zrobić im fotkę, ciągle są w ruchu a szczególnie wtedy gdy chcę im zrobić zdjęcie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 21:09, 21 paź 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)


A gdzie Ty byłaś urlopowiczko?
Gdzie tak ciepło było?

Ten zakątek jest dla mnie nowy. Faje to palenisko.

A jesień masz obłędną. U mnie klon Orange dziś stracił wszystkie liście na wietrze
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magara 23:28, 21 paź 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Nie było mnie tu kilka miesięcy, ale jak oglądam tylko ostatnie Twoje zdjęcia to mam wrażenie jakby lata całe upłynęły.
Kasiu-Mrokasiu - cudnie jest, stara część z nową - no niemożliwie cudnie
Zaczynam podejrzewać, że niektóre z Was dostają pod stołem jakieś dopalacze ogrodowe Też poproszę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 13:22, 22 paź 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
ślicznosciowe te Twoje sierście Przypomnij, łaciate to ona?

Jakbys im czesciej focie robila to jak moje by mialy parce na szklo
u mnie jak tylko biore aparat to przepychanka, ktory pierwszy ładnie zapozuje. A moze maja to w genach, jakby nie bylo wystawowe

Mocno sie zastanawialam czy nie wziac jeszcze do kompletu szczeniora ale szykuje nam sie prawdziwa życiowa rewolucja, wiec moze chwilowo odpuszcze. Poza tym moj kochany "staruch" moglby przez to postarzyc sie jeszcze szybciej ten rok mocno przelomowy. Seniorek juz jest dziadziem pełnym pychem, co to bedzie po zimie?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ajka 12:17, 23 paź 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Piękne te czerwienie, nie wiem dlaczego niektórzy omijają ten kolor w ogrodzie. Ja go uwielbiam. Bez czerwieni jest nudno Lubię go i wiosną. A kalina kompaktowa cudowna, sama wyprowadziłaś ją na drzewko?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Judith 13:56, 23 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9909
Kasia, pisałaś, ze przesadziłaś swoje klony conica i sie nie przyjęły. W związku z tym mam pytanie - po jakim czasie od przesadzenia widać było, ze operacja sie nie udała? Ja swoje przesadziłam na początku września, wciąż wyglądają tak dobrze jak przed przesądzeniem. Czy to już informacja, ze sie przyjęły czy to jedynie dobry wygląd właściwy „choinkom”?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gosiek33 20:50, 23 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Futra wyglądają na czujne diabełki


U mnie tylko krety i obce koty
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 12:02, 25 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Roocika napisał(a)
Kasiu, przepięknie prezentuje się Twój ogród w jesiennej odsłonie. Na pewno miło było wrócić w taką scenerię
Pozdrawiam


Dzięki Asiu .

Johanka77 napisał(a)


A gdzie Ty byłaś urlopowiczko?
Gdzie tak ciepło było?

Ten zakątek jest dla mnie nowy. Faje to palenisko.

A jesień masz obłędną. U mnie klon Orange dziś stracił wszystkie liście na wietrze


Kochana, ja standardowo w zimnych miesiącach jeżdżę w dwa miejsca - albo Egipt albo Wyspy Kanaryjskie. Tym razem był Egipt .

No fieszszsz, przeoczyłaś moje palenisko???

U mnie też po tych wiatrach część roślin goła...

Magara napisał(a)
Nie było mnie tu kilka miesięcy, ale jak oglądam tylko ostatnie Twoje zdjęcia to mam wrażenie jakby lata całe upłynęły.
Kasiu-Mrokasiu - cudnie jest, stara część z nową - no niemożliwie cudnie
Zaczynam podejrzewać, że niektóre z Was dostają pod stołem jakieś dopalacze ogrodowe Też poproszę


No właśnie, zniknęłaś gdzieś... gdzie byłaś jak Cie nie było?
Ja żadnych dopalaczy nie biorę, bateryjki siadły mi jakiś czas temu, mam nadzieję, że do wiosny mi się naładują . A ogór to wiesz, na końskiej kupie rośnie .

TAR napisał(a)
ślicznosciowe te Twoje sierście Przypomnij, łaciate to ona?

Jakbys im czesciej focie robila to jak moje by mialy parce na szklo
u mnie jak tylko biore aparat to przepychanka, ktory pierwszy ładnie zapozuje. A moze maja to w genach, jakby nie bylo wystawowe

Mocno sie zastanawialam czy nie wziac jeszcze do kompletu szczeniora ale szykuje nam sie prawdziwa życiowa rewolucja, wiec moze chwilowo odpuszcze. Poza tym moj kochany "staruch" moglby przez to postarzyc sie jeszcze szybciej ten rok mocno przelomowy. Seniorek juz jest dziadziem pełnym pychem, co to bedzie po zimie?


Taaak, łaciate to Luna - domina w pełnej krasie a beżowy Leonek to taka mała pierdoła .

O mamo, co za rewolucję masz na tapecie? Mam nadzieję, że z własnej inicjatywy a nie narzuconą???

ajka napisał(a)
Piękne te czerwienie, nie wiem dlaczego niektórzy omijają ten kolor w ogrodzie. Ja go uwielbiam. Bez czerwieni jest nudno Lubię go i wiosną. A kalina kompaktowa cudowna, sama wyprowadziłaś ją na drzewko?


Nooo, w kwiatach to ja omijam czerwienie szerokim łukiem, podobnie jak żółcie, tylko liście toleruję .
Kalina jest szczepiona.

Judith napisał(a)
Kasia, pisałaś, ze przesadziłaś swoje klony conica i sie nie przyjęły. W związku z tym mam pytanie - po jakim czasie od przesadzenia widać było, ze operacja sie nie udała? Ja swoje przesadziłam na początku września, wciąż wyglądają tak dobrze jak przed przesądzeniem. Czy to już informacja, ze sie przyjęły czy to jedynie dobry wygląd właściwy „choinkom”?


Wiesz co, nie pamiętam za bardzo, ale chyba coś po miesiącu czy dwóch zaczęły się sypać. Ale prawdę mówiąc to ja nie za bardzo zadbałam o zabezpieczenie brył korzeniowych, także ten....

Gosiek33 napisał(a)
Futra wyglądają na czujne diabełki


U mnie tylko krety i obce koty


Tiaaa, szczególnie Luna to diabełek .
Krety i obce koty też mam. I nornice.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies