Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

sarenka 16:04, 20 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No pięknie,zielono u Ciebie. Dawno mnie nie było więc widać jak wszystko urosło Często podlewasz? Bo u mnie to w sumie tylko tyle co deszcze podlewaja, ale dziś wykorzystam wodę ze zbiornika i podlejemy. Dobrego dnia
____________________
Magda W samym sloncu
LIDKA 16:07, 20 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
mrokasia napisał(a)
To jeszcze cztery ujęcia z kuchennych drzwi tarasowych .



Asia soczyście zielono jakby u Ciebie upałów nie było. Piękne kuchenne widoki sobie wymalowałaś łopatą.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 23:30, 20 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
mrokasia napisał(a)

Daga, nie ma mowy. Ty wiesz ile ludzi by z nią przyjechało? Zadeptaliby mi ogród. A poza tym to rękawice mają dziurę na palcu, środkowym, więc wiesz, jakby foux paux...

No jak na środkowym to faktycznie kiepsko Nie zostaniesz Lady Kate
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 11:08, 21 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
sarenka napisał(a)
No pięknie,zielono u Ciebie. Dawno mnie nie było więc widać jak wszystko urosło Często podlewasz? Bo u mnie to w sumie tylko tyle co deszcze podlewaja, ale dziś wykorzystam wodę ze zbiornika i podlejemy. Dobrego dnia


Nie podlewam często, jak długo nie pada i upał to pewnie raz w tygodniu wodą ze studni głębinowej albo ze zbiornika z deszczówką. Ale ostatnio pada co jakiś czas i to na szczęście wystarcza. Buziak!

LIDKA napisał(a)


Asia soczyście zielono jakby u Ciebie upałów nie było. Piękne kuchenne widoki sobie wymalowałaś łopatą.


Upały są ale i pada od czasu do czasu więc ogród daje radę.
Z widoków kuchennych jestem mega zadowolona .

Magara napisał(a)

No jak na środkowym to faktycznie kiepsko Nie zostaniesz Lady Kate


Jakoś przeżyję .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:13, 21 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zdecydowałam się na zamianę lawend na jukowej na kocimiętki. Lawendy od dawna słabo mi tu rosną, słabo kwitną i tylko mnie wkurzają. Mam nadzieję, że kocimiętki będą sobie lepiej dawać radę. Zamówiłam odmianę Purssian Blue. Mam ją w innych miejscach i super u mnie rośnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:55, 21 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kurka, miało padać. Wczoraj wieczorem, w nocy, dziś w ciągu dnia. I kicha. Ani kropelki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 21:01, 21 sie 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
U mnie też nic Z kocimiętki będziesz miała pożytek
Wiolka5_7 21:23, 21 sie 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
U mnie to samo... Deszczu zero i się nie zapowiada a mega upalny tydzień ma być. Wczoraj i dziś chodził zraszacz i latałam z konewkami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 22:03, 21 sie 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
mrokasia napisał(a)
Dziś rano było pochmurno i nawet coś tam pokapało. Ale teraz już pełne słońce i upał... Liczę na jutrzejszą burzę i podlewanie z nieba.


Ależ fajny mieliście wyjazd.
Z tymi marzeniami o deszczu to uważaj. U mnie leje już od 24 godzin. Na zewnątrz mam staw, a w warzywniku ciężkie warzywa kładą się pokotem. Korzeń się im obluzował. Dobrze, że nie ma wiatru, bo obawiałabym się o stabilność drzew.
Pomysł z tym wyjściem kuchennym to był strzał w dziesiątkę. Piękne masz stamtąd widoki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 11:36, 22 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Martka napisał(a)
U mnie też nic Z kocimiętki będziesz miała pożytek


Może dzisiaj coś spadnie, oby!


Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie to samo... Deszczu zero i się nie zapowiada a mega upalny tydzień ma być. Wczoraj i dziś chodził zraszacz i latałam z konewkami


Jak się deszcz nie pojawi to trzeba będzie podlać, nie będzie wyjścia...

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ależ fajny mieliście wyjazd.
Z tymi marzeniami o deszczu to uważaj. U mnie leje już od 24 godzin. Na zewnątrz mam staw, a w warzywniku ciężkie warzywa kładą się pokotem. Korzeń się im obluzował. Dobrze, że nie ma wiatru, bo obawiałabym się o stabilność drzew.
Pomysł z tym wyjściem kuchennym to był strzał w dziesiątkę. Piękne masz stamtąd widoki.


Haniu, u mnie piach więc każdą ilość wody przyjmie bez problemu. Nawet jeśli woda będzie stała to krótko.
Taaak, uwielbiam te kuchenne drzwi do ogrodu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies