Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

ajka 22:07, 06 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Przeczytałam o Zuzi Przykro mi bardzo. Patrzenie na jej śmierć pewnie było cholernie trudne Tym bardziej po 12 latach spędzonych razem.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 23:17, 06 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Przykro mi z powodu Zuzi , dopiero teraz doczytałam.

Co do okularów, to nie doradzę, na szczęście jeszcze nie potrzebuję. Ale dobrze, że w razie czego możesz zwrócić.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 10:36, 12 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kochane, mało mnie ostatnio na O. Na szczęście nie mam żadnych problemów, ot tak po prostu czas pochłania mi życie. Staram się podczytywać co tam u Was ale z doskoku i na pisanie nie ma warunków. Ale na horyzoncie mam weekendowy wypad do Trójmiasta więc liczę na chwilę oddechu i zwolnienia obrotów .
W ogrodzie znów mam kreta, który ryje bez opamiętania. Grujecznik przebarwił się na żółto i trochę pachnie! . Reszta nabrała jesiennych barw.

Judith, Basiek, April - okulary odebrałam w piątek i jestem zachwycona! Bardzo szybko się przyzwyczaiłam i nauczyłam jak z nich korzystać. Teraz planuje wybrać się na dobranie szkieł kontaktowych progresywnych .

Martka, moje hamelny mają raczej jasne kotki. Chyba . Przyjrzę im się dziś po pracy.

Ajka, Agatorek, dziękuję. Już się oswoiliśmy z brakiem Zuzi choć powiem Wam, że to niewiarygodne jak brak jednego z 4 kotów jest odczuwalny...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 11:24, 12 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
U mnie krety (bo raczej nie jest to jeden osobnik) zwariowały. Na szczęście tylko na trawie, ale też czeka mnie trochę pracy, bo muszę zebrać tą ziemię.

Udanego weekendu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 11:35, 12 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Super, że progresy Ci pasują i dobrze się w nich czujesz mi się wydaje, że to u każdego jest inaczej, jednym pasuje inni źle się czują, ja np. mam takie zwykłe do czytania, no i ciągle o nich zapominam, a wiem, że to nie jest dobrze. Mój syn np. nosi tylko soczewki, ale zwykłe, okularów nawet nie ma, popsuły mu się i został przy soczewkach, takie jednodniowe nosi, w przeciwieństwie do okularów nie parują się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
galgAsia 11:45, 12 paź 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiulka
Mi tez wzrok się rozjechał. Mam problem ze znalezieniem okulisty, który dobrałby soczewki kontaktowe progresywne, więc zdecydowałam się na progresy. Właściwie od pierwszego kopa się z nimi pokochałam . Oczywiście, do kontaktów to one się nawet nie umywają, ale w domu chętnie kontakty zdejmuję i noszę progresy. No i do roboty też muszę nosić.
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 18:26, 12 paź 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41840
Oby cię się pogoda ładna trafiła na weekend wyjazdowy
A jakieś konkretne plany na ten wyjazd ? Cos do zobaczenia ?


mrokasia napisał(a)
Kochane, mało mnie ostatnio na O. Na szczęście nie mam żadnych problemów, ot tak po prostu czas pochłania mi życie. Staram się podczytywać co tam u Was ale z doskoku i na pisanie nie ma warunków. Ale na horyzoncie mam weekendowy wypad do Trójmiasta więc liczę na chwilę oddechu i zwolnienia obrotów .
W ogrodzie znów mam kreta, który ryje bez opamiętania. Grujecznik przebarwił się na żółto i trochę pachnie! . Reszta nabrała jesiennych barw.

Judith, Basiek, April - okulary odebrałam w piątek i jestem zachwycona! Bardzo szybko się przyzwyczaiłam i nauczyłam jak z nich korzystać. Teraz planuje wybrać się na dobranie szkieł kontaktowych progresywnych .

Martka, moje hamelny mają raczej jasne kotki. Chyba . Przyjrzę im się dziś po pracy.

Ajka, Agatorek, dziękuję. Już się oswoiliśmy z brakiem Zuzi choć powiem Wam, że to niewiarygodne jak brak jednego z 4 kotów jest odczuwalny...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 12:13, 13 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
ja nie dalam rady w progresach, do tego sa niewskazane dla osob z probemami typu migrena. tez nosze 2 pary do bliży i do dali zalezy co robie, jest to meczace i czekam na ustabilizowanie sie wady minusow, jak dobrze pojdzie to zima zrobie korekcje laserowa i zostane tylko z jednymi okularami. maz ma latwiej, bo u nigoo uda sie usunac i minusy i cylindry. ale juz sie zdecydowalismy. nie chce juz bryli nosic normalnie sks
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 14:56, 13 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No! Dobrze, że się odezwałaś bo już się zaczynałam martwić Weekendu w Trójmieście zazdroszczę, uwielbiam Gdańsk. Buźka!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Rojodziejowa 15:04, 23 paź 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Uprasza się o choć kilka fotek
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies