Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 21:22, 25 paź 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Osiadłaś w tym Trójmieście na stałe?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:55, 25 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Haniu, to by była dobra decyzja Gdzie jest piękniej?
Pewnie rośliny przenosi do nowego ogrodu, jak skończy - zapewne się odezwie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 19:43, 29 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Agatorek napisał(a)
U mnie krety (bo raczej nie jest to jeden osobnik) zwariowały. Na szczęście tylko na trawie, ale też czeka mnie trochę pracy, bo muszę zebrać tą ziemię.

Udanego weekendu


Dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu wyszłam popracować w ogrodzie i oczywiście znalazłam kilka nowych kopców...

Basieksp napisał(a)
Super, że progresy Ci pasują i dobrze się w nich czujesz mi się wydaje, że to u każdego jest inaczej, jednym pasuje inni źle się czują, ja np. mam takie zwykłe do czytania, no i ciągle o nich zapominam, a wiem, że to nie jest dobrze. Mój syn np. nosi tylko soczewki, ale zwykłe, okularów nawet nie ma, popsuły mu się i został przy soczewkach, takie jednodniowe nosi, w przeciwieństwie do okularów nie parują się


Mój syn też nosi tylko soczewki . Ja noszę kontakty na urlopie i jak idę na basen.

galgAsia napisał(a)
Kasiulka
Mi tez wzrok się rozjechał. Mam problem ze znalezieniem okulisty, który dobrałby soczewki kontaktowe progresywne, więc zdecydowałam się na progresy. Właściwie od pierwszego kopa się z nimi pokochałam . Oczywiście, do kontaktów to one się nawet nie umywają, ale w domu chętnie kontakty zdejmuję i noszę progresy. No i do roboty też muszę nosić.
Buziaki


Ja właśnie muszę się umówić na dobranie kontaktów progresywnych. I fakt - to bardzo ważne by osoba dobierająca kontakty czy okulary znała się na rzeczy. Byłam wcześniej u jednej pani i wyszłam nie wierząc jej za grosz...

Kasya napisał(a)
Oby cię się pogoda ładna trafiła na weekend wyjazdowy
A jakieś konkretne plany na ten wyjazd ? Cos do zobaczenia ?



Pogoda dopisała, wyjazd udał się super. Nie mieliśmy ambitnych planów, trochę połaziliśmy po starówce w Gdańsku i po Sopocie. Jeden wieczór spędziliśmy w saunie i jaccuzi .

TAR napisał(a)
ja nie dalam rady w progresach, do tego sa niewskazane dla osob z probemami typu migrena. tez nosze 2 pary do bliży i do dali zalezy co robie, jest to meczace i czekam na ustabilizowanie sie wady minusow, jak dobrze pojdzie to zima zrobie korekcje laserowa i zostane tylko z jednymi okularami. maz ma latwiej, bo u nigoo uda sie usunac i minusy i cylindry. ale juz sie zdecydowalismy. nie chce juz bryli nosic normalnie sks


Nie wszystkie rozwiązania są dla wszystkich. Tym bardziej cieszę się że progresy mi pasują .
Ja nie zdecydowałam się na korekcję. Obawiam się ewentualnych powikłań, nie mogę sobie pozwolić by nie móc prowadzić samochodu.

Brzozowadziewczyna napisał(a)
No! Dobrze, że się odezwałaś bo już się zaczynałam martwić Weekendu w Trójmieście zazdroszczę, uwielbiam Gdańsk. Buźka!


Buźka, kochana .

Rojodziejowa napisał(a)
Uprasza się o choć kilka fotek


Zaraz coś wstawię .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Osiadłaś w tym Trójmieście na stałe?


Nieeee, chociaż bym chciała .

Magara napisał(a)
Haniu, to by była dobra decyzja Gdzie jest piękniej?
Pewnie rośliny przenosi do nowego ogrodu, jak skończy - zapewne się odezwie


Pudło . Zostałam na starych śmieciach. I zamiast przenosić rośliny do nowego ogrodu to dziś trochę sprzątałam w obecnym .
Mam nadzieję że jutro będę mogła się ruszać i sprzątać dalej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:44, 29 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Moja jesień .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:45, 29 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:46, 29 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
I parę kwiatków .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Basieksp 20:27, 29 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Piękna masz jesień u siebie stokrotka fajnie wygląda, chyba taka trochę niespodziewana o tej porze roku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 22:29, 29 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ładnie jesień maluje Twój ogród
Ujęcie z ławeczką -piękne ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 22:41, 29 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
mrokasia napisał(a)
Moja jesień .



Zaszyć się w takich zakątkach - to ja rozumiem Piknie!
TAR 11:11, 30 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies