Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Gosialuk 22:45, 06 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
anabuko1 napisał(a)

Kwiatków ci przybywa i fajnie.
Jak znam życie, to przez cale nasze Zycie coś nam się jeszcze będzie podoba i będzie przybywać.
pluskwice bardzo mi eis podobaj.Ale ja cienistego miejsca nie mam.
Pozdrawiam Gosiu :

Aniu przybywa, bo jak tu się oprzeć, jak ja tak lubię wszystko kwitnące. U mnie nigdy nie będzie spokojnej elegancji. Pluskwice podobno kilku lat potrzebują, aby się zaprezentować. Zobaczymy czy się im u mnie spodoba. Dla ciebie mój Jan Paweł II - w tym roku jest piękny. I koło domku jeszcze dwa maluchy powojnikowe rosną puszczone na kratkę, ale na pierwszy plan lepnica się wybiła.



MalgosiaW napisał(a)
Połowy tych kwiatków nie znam. Oj kiepsko u mnie z wiedzą Ale podziwiać kwitnące lubię

Gosia ty jesteś specjalistką różaną, a ten temat z kolei to dla mnie czarna magia. Mam dwie pnące NN jeszcze z początku. I na wiosnę kupiona na targach w Jasionce, jak było spotkanie ogrodowiskowe róża okrywowa Hakuun, . Ona na początku w środku taka żółtawa jest.


A tak u mnie teraz świeci firletka smółka plena. Mocno żarówiasty różowy.


____________________
Gosia Bylinowa łąka
sierotka 22:48, 06 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Gosiu witaj pięknie u Ciebie o la la
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Mala_Mi 22:49, 06 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Musi być winy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosialuk 22:56, 06 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
Tak rozkwitły bodziszki, w tym roku są wyjątkowo wysokie.



Szałwia samosiejka, jest okazalsza niż mamusia.


Cały czas pisałam,że to przetacznikowiec wirginijski, a tu zonk. Po kwiatostanach widać, że to przetacznikowiec syberyjski. Pojawił się już delikatny niebieski kolorek i charakterystycznie przegięte kwiatostany.

____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 23:09, 06 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
Na koniec pokażę schody, jeszcze musimy pomalować nóżki przed zasypaniem, ale to w sobotę. W całości dzieło mojego teścia.



Na koniec jak zwykle widoczki ogólne.
Widok z tarasu na północny-zachód.


W drugą stronę - na północny-wschód.



A na sam koniec - całkiem na wschód w stronę studni. Ścieżka już trochę zarosła - w sobotę koszenie.


Koniec.


____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 10:41, 07 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
ilekroć oglądam Twoje perspektywiczne zdjęcia, cichutko wzdycham: jak tam pięknie i wracają wspomnienia z dziecięcych wakacji.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 13:40, 07 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
I tych widoków w perspektywie zazdroszczę
To za chwilę będzie najpiękniejsza łąka w części południowo-wschodniej
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mala_Mi 21:48, 07 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Widoki bym Ci ukradła .... uwielbiam przestrzeń i pagórki ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosialuk 21:52, 09 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
sierotka napisał(a)
Gosiu witaj pięknie u Ciebie o la la

Bogusiu pokazuję to co najładniejsze.
Mala_Mi napisał(a)
Musi być winy
Mala_Mi napisał(a)
Widoki bym Ci ukradła .... uwielbiam przestrzeń i pagórki ..

Aniu napatrzyłam się u ciebie cudności i też chcę je mieć. A w moje pagórki serdecznie zapraszam. Zawsze kiedy znajdziesz czas i ochotę.

Waclaw napisał(a)
ilekroć oglądam Twoje perspektywiczne zdjęcia, cichutko wzdycham: jak tam pięknie i wracają wspomnienia z dziecięcych wakacji.

Wacku wspomnienia można odświeżyć. Za parę lat zorganizujemy spotkania i w Przedogródku pod dębem i na mojej łące.
greg66 napisał(a)
I tych widoków w perspektywie zazdroszczę
To za chwilę będzie najpiękniejsza łąka w części południowo-wschodniej

Grzegorzu widoki w perspektywie to nie moja zasługa. A łąkę stroję w kwiaty i będę do tego dążyć, by z roku na rok było piękniej. W końcu trzeba stawiać przed sobą ambitne cele.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 22:14, 09 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
A na działeczce nie byłam, bo pojechaliśmy do rodziny. A komarów tam więcej niż w Rzeszowie. Pod wieczór zmykaliśmy do domu, bo chciały żywcem zjeść.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies