Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Gutlandia

Pokaż wątki Pokaż posty

Gutlandia

la_estrellita 17:30, 31 lip 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Tak na szybko się pochwalę... . Z powodu nieznośnego upału dzisiejszą wycieczka została odwołana. Postanowiłam więc pojechać do sklepu celem zakupu soli i tabletek do zmywarki i... tak jakoś wyszło, że zostałam szczęśliwą właścicielką 1000l kory


około dwóch ton koziego obornika


O tabletkach i soli oczywiście zapomniałam .

Za to eM zrobił mi kolejny prezent

.

Do kompletu posiadam 100 kg mączki bazaltowej i trochę kompostu. Jak tylko upały zelżeją będę sądzić pierwsze krzaczory. Już się nie mogę doczekać.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Gruszka_na_w... 17:35, 31 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
la_estrellita napisał(a)
Tak na szybko się pochwalę... .
Za to eM zrobił mi kolejny prezent

.

Do kompletu posiadam 100 kg mączki bazaltowej i trochę kompostu. Jak tylko upały zelżeją będę sądzić pierwsze krzaczory. Już się nie mogę doczekać.


O to, to! Najlepszy przyjaciel kobiety. Uwielbiam nimi pracować.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Toszka 18:58, 31 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No proszę Pani(-ą ) jakie zacne zakupy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
eda 20:14, 31 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
ooo same dobroci wylądowały w Gutlandi cieszę się z Tobą Aga

aaaa a korę będziesz sypać dla zakwaszenia czy dekoracjiii ? buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:34, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
la_estrellita napisał(a)
Tak na szybko się pochwalę... . Z powodu nieznośnego upału dzisiejszą wycieczka została odwołana. Postanowiłam więc pojechać do sklepu celem zakupu soli i tabletek do zmywarki i... tak jakoś wyszło, że zostałam szczęśliwą właścicielką 1000l kory


około dwóch ton koziego obornika


O tabletkach i soli oczywiście zapomniałam .

Za to eM zrobił mi kolejny prezent

.

Do kompletu posiadam 100 kg mączki bazaltowej i trochę kompostu. Jak tylko upały zelżeją będę sądzić pierwsze krzaczory. Już się nie mogę doczekać.


Tez bym o soli zapomniała jak bym takie skarby zobaczyłaTaki Em to marzenie nie jednej ogrodniczki, jak się chłop zna na prezentach i wie co kobiecie najbardziej potrzebne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Zana 20:39, 31 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ooooo Kochana, to tu się bardzo poważne sprawy dzieją. Serce się raduje na takie widoki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 21:02, 31 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Prezent najlepszy pod słońcem i te gówienko hihi ...... będzie rabata przygotowana jak ta lala co tam sól ......

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 00:07, 01 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Dobry wieczór, a właściwie dzień dobry .
Jak to się stało, że mnie tu jeszcze nie było? Przejrzałam kilka oststnich stron - jak tu fajnie! Miłe rozmowy, kozia qpa i skarby prosto z ziemi. Zostaję .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kamcia 08:32, 01 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
A ja bym właśnie potrzebowała trochę takiej kory.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
la_estrellita 09:32, 01 sie 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Haniu ja również już poznałam na czym polega wyższość wideł nad łopatą. Tylko moje poprzednie widły to reanimowane znajdźki po poprzednich właścicielach, więc ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że te okażą się wygodniejsze .

Toszko ja to się już boję tego co będzie jak pojadę po kieckę na wesele .

Edo korę będę przekopywać z ziemią w co by mi się w skorupę nie zbijała.

Sylwiu tylko przez tę sklerozę zmywać ręcznie musiałam . Na eMa generalnie nie narzekam. Za widły podziękowałam dodając, że jeszcze muszę nabyć sekatorek tej firmy i będę miała chwilowo komplet . Z tego co się orientuję to na swojego eMa też nie możesz narzekać .

Aniu mi się też micha cieszy jak patrzę przez okno na tę stertę.

Madziu mam nadzieję, że mi tego obornika wystarczy na ten kawałek.

Kasiu miło mi powitać nowego gościa. Cieszę, się że Ci się u mnie spodobało. Obawiam się tylko czy nie będzie nudno, bo przy moim tempie prac takie widoki będę serwować przez najbliższe pięć lat .

Kamilo z tego co się zdążyłam zorientować to chyba ciężko w ogrodzie osiągnąć stan, w którym zapotrzebowanie na korę znika.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies