Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

popcorn 08:56, 23 sie 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow, cudnie wygląda ten jarmuż, no i cały warzywnik piękny! a wielki jak mój cały ogródek super
chciałoby się...

miłego dnia, Gabrysiu!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 11:40, 23 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 08:43, 24 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pani Gabrielo, nie mogę oderwać wzroku od Pani ogrodu. Jest taki zjawiskowy... Coś pięknego. Naprawdę brak mi słów żeby określić jak bardzo mi się podoba. Ja mam zaledwie 4a, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma Choć jak wczoraj robiłam w ogródku zdjęcia żeby tu wrzucić to najchętniej wrzuciłabym wszystkie na raz. Ale po chwili myślę: dziewczyno, ale jak teraz zamieścisz wszystko, co dasz potem? I tak mi się trochę smutno zrobiło. Poza tym dotychczas uważałam swój ogródek za całkiem w porządku, ale jak pooglądałam jakie to cuda macie to.... złapałam lekkiego doła. Co ja tu robię i z czym do Ludzi i takie tam. No ale nie ma co się dołować, szkoda życia Trzeba działać.
Serdecznie pozdrawiam
Kaśka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gabriela 22:53, 25 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dawno nie było zdjęć z mojego ogrodu, więc się poprawiam:

Rozpoczęłam sezon wiankowy i zrobiłam z niebieskich hortensji, których sztuczność już przeminęła i teraz są zjawiskowe. Pokazuję wianek ze strony reprezentacyjnej i roboczej, żeby udowodnić jakie to proste jak się ma koło z pianki florystycznej i drucik.






A takie hortensje zakwitły pod altaną, w zeszłym roku zdobiły stół na Wielkanoc, a w tym roku pierwszy raz zakwitły w ogrodzie. Spodziewam się hortensjowej ściany za jakieś dwa, trzy lata.



A tu kwiaty Vasterival, czy inaczej Great Star, nie do pomylenia z innymi. Mam dość byle jaki krzew, ale to był tzw. ostatni i innych nie było, a ja bardzo chciałam mieć już.




I mam nową rabatę z hortensjami bukietowymi sztuk pięć i sadźcami, dziecko wykopało, mama posadziła.
Zastanawiam się - czy nie za gęsto?
To tyle w temacie hortensjowym.




____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 23:01, 25 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widoki ogólne








____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 23:06, 25 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Trochę różnych kwiatków











____________________
Ogród w budowie nieustającej
AniaK 23:13, 25 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Gabrielo, wianek przepiękny, faktycznie ta hortensja zjawiskowo wygląda, tez myślałam już o wianku hortensjowym z zieleniejących anabelek, bo zaraz zaczną brązowieć. Niestety moje ogrodowe nie chcą kwitnąć, choć co roku mam nadzieję. Te Twoje ciemno różowe śliczne.
A rabaty ach i och...
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Gabriela 23:15, 25 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Madame Isaak Pereire


Mary Rose



Ławkowo




Bishop of Llandaff - Elu pięknie Ci dziękuję.



Daliowo

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 23:17, 25 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ten wianek z hortensji jest genialny - ja chyba sobie machnę z anabelek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 23:21, 25 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Chwast, a ładny



Niechwast, też ładny



Wiadomość dla Aliny z Ogrodu u stóp klasztoru - to jest powojnik Henryi, zamarł i się odrodził.



Wyhodowałam sobie z przypadkowych nasion, zwykła a ładna ta ketmia.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies