Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Judith 20:58, 17 cze 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 11551
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Nawet nie przyszło mi do głowy, że może być problem z wydmuchaniem fontanny. Dziękuję za ostrzeżenie. Posadziłam w pobliżu misy rośliny lubiące wilgoć, żeby ewentualnie podczas wymiany wody wylewać jej resztki pod rośliny. Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało. Oby dobrze.

Moja działa świetnie pomijając wypływanie i daje mnóstwo radości .
A małżonek dostał zadanie bojowe, żeby wykonać zabezpieczenie antywypływowe . Ja wymyśliłam stojaczek-blokadę z drucików, małżonek ma jakąś inną koncepcję, zapomniałam, jaką .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:22, 17 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
Judith napisał(a)

Moja działa świetnie pomijając wypływanie i daje mnóstwo radości .
A małżonek dostał zadanie bojowe, żeby wykonać zabezpieczenie antywypływowe . Ja wymyśliłam stojaczek-blokadę z drucików, małżonek ma jakąś inną koncepcję, zapomniałam, jaką .


Realizacja małżonka z pewnością doczeka się sesji zdjęciowej. Wtedy wyjdzie szydło z worka i zobaczymy, co on wykombinował.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Joann 22:20, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2263
Te rzeby ogrodowe cudnie się wpasowaly! Hmm, może i ja się na jakąś skuszę?
____________________
Joanna Ogród długi
Juzia 23:03, 17 cze 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 40630
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mogę specjalnie dla Ciebie zrobić fotkę host pokrytych spadzią mszycową. Mają takie malownicze czarne zacieki. Chcesz? Przez kilkanaście dni mszyca grasowała na wiązie i tak się porobiło.


Hahahaha!
Jak malownicze to chcę

____________________
Juśka W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
Magara 00:13, 18 cze 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Haniu, bób masz piękny i zdrowy U mnie spłukiwanie wodą nic a nic nie dało - kaszubskie mrówki i mszyce to są twarde zawodniki Więcej bobu siać nie będę
O presjach czasowych - też doczytałam, też ich nie lubię, ale co zrobić? Twojego Pana Ojca za to bardzo dobrze rozumiem - cały czas mi po głowie krąży myśl o urnie - że fajnie by było legnąć w takiej hand made
Naśladownictwo rozumiem i w pełni popieram Nowe ozdoby u Ciebie super się wpasowały
Ja wciąż na misę zgapioną od Joli April czekam, podobno już opuściła Holandię Trzeba sobie robić prezenty Też mi było trochę żal kasy, ale sytuacja z kuchnią mnie dobiła na tyle, że Małżonek ma nowe słuchawki a ja misę korten Szczęśliwie obiady w postaci młodych ziemniaków i sałaty własnej nas zadowalają
P.S. Werbena już kwitnie???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:38, 18 cze 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12336
Tematy trumienno-urnowe
Magarku, to może by tak zamiast poidełek dla ptaków, w trochę inną stronę z ewentualnym "interesem" ceramicznym pójść? Tu popyt będzie zawsze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 10:46, 18 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


PS. a Pan Ojciec zasłynął z pomysłu zakupu trumien w promocji i ustawienia ich w garażu, bo i tak będą potrzebne, a ułatwi się później dzieciom organizację pochówku. Jedynie stanowczy protest mamy odwiódł go od tego.
Genów nie oszukam.


calkowicie w moim stylu i mojego ojca choc ja bym urne pewnie kupila i znalazla ładna tania i przez neta
____________________
Ogrod nad bajorkiem
darkowa 22:23, 18 cze 2024

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 388
Aż się zaśmiałam pod nosem z twojego Pana Ojca.
Już wiadomo po kim u ciebie ten pragmatyzm
Ogród podziwiam
____________________
krystyna {okolice Polanicy-Zdrój}
Patrycja_KG_Lu 13:01, 19 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3695
Wafel napisał(a)
Ja polecam z Castoramy, mają tam narzędzia własnej marki Magnusson, mam z tej firmy sekatory, nożyce, narzędzie do odchwaszczania i nóż do darni wydają się solidne. Używam 3 rok.

Dzięki. Pytałam w 7 miejscach o nóż do darni i nigdzie nie było, a nawet spotkały mnie zdziwione spojrzenia i pytania co to takiego…poddałam się ze stacjonarnymi zakupami i zamówiłam ten Magnusson, który używasz. W tej cenie nie liczę na jego długowieczność, ale kilka sezonów może pociągnie.
____________________
Patrycja. Tworzę ogród bylinowo-trawiasty Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
LIDKA 13:08, 19 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Z tego magnusona uzywam miotły do bruku i to najlepsza miotła jaką mam a mam 4.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies