Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

galgAsia 11:28, 30 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie komary też się uaktywniły. Wykorzystuję kocimiętkę - i działa Zrywam gałązkę i się smaruję nią Spróbuj, co Ci szkodzi
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:48, 30 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
galgAsia napisał(a)
U mnie komary też się uaktywniły. Wykorzystuję kocimiętkę - i działa Zrywam gałązkę i się smaruję nią Spróbuj, co Ci szkodzi

Ja do kocimiętki dodatkowo smaruję się lawendą. Tak wysmarowana obiema roślinami jestem bezpieczna kilka minut
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosiek33 11:49, 30 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
U mnie komary też się uaktywniły. Wykorzystuję kocimiętkę - i działa Zrywam gałązkę i się smaruję nią Spróbuj, co Ci szkodzi


nie wpadłam na ten prosty pomysł
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 15:36, 30 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Ja kocimiętki nie mam...

Mam za to ćmę na bukszpanie . Właśnie przyuważyłam na 1 sztuce, buuuu.
Dziś wieczorem muszę zrobić oprysk. Przypomni mi ktoś ile proszku na litr wody????


Edit: bukszpany opryskane, giń ćmo!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 21:48, 30 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
mrokasia napisał(a)
Ja kocimiętki nie mam...

Mam za to ćmę na bukszpanie . Właśnie przyuważyłam na 1 sztuce, buuuu.
Dziś wieczorem muszę zrobić oprysk. Przypomni mi ktoś ile proszku na litr wody????


Edit: bukszpany opryskane, giń ćmo!


Wrrr, też pryskałam kilka dni temu... niech giną te małpy !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
galgAsia 22:31, 30 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie czysto, ale codziennie robię przegląd. Pięknie odbiły buksy po wiosennym armagedonie, więc tym bardziej pilnuję...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 22:38, 30 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
fajnie macie, ja w ogrodzie nic nie porobilam od tygodnia. dzis tylko wpadlam na chwile ofocic, ogrod mi ucieka.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 22:48, 30 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Wiolka5_7 napisał(a)


Wrrr, też pryskałam kilka dni temu... niech giną te małpy !


Mam je pierwszy raz, mam nadzieję, że ostatni.

galgAsia napisał(a)
U mnie czysto, ale codziennie robię przegląd. Pięknie odbiły buksy po wiosennym armagedonie, więc tym bardziej pilnuję...

Jak wczoraj zauważyłam te pajęczyny to nie wzięłam pod uwagę ćmy. Ale dziś zauważyłam gąsiennice więc już nie było wątpliwości.

TAR napisał(a)
fajnie macie, ja w ogrodzie nic nie porobilam od tygodnia. dzis tylko wpadlam na chwile ofocic, ogrod mi ucieka.


Tarciu, czasem tak bywa, że życie nas pochłania. Ja też mam na ogród godzinę, dwie dziennie. Na szczęście weekend za pasem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:50, 30 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Dwa wieczorne obrazki zostawiam .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 23:43, 30 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Nie dziwię się, że lubisz zerkać w stronę tej rabaty podczas porannej kawki na tarasie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies