Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

antracyt 19:57, 21 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Moje gaury w poprzednim roku dały radę, ale tej zimy nie przeżyły.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:28, 21 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mrokasia napisał(a)
Słuchajcie, czy gaury białe to już coś puszczają? Moje wyglądają na nieżywe... .


One startują bardzo późno, jeszcze nie wywalaj
Mam gaury od bardzo dawna i zawsze - jak nie one, to ich siewki przetrwały, więc jeszcze poczekaj.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 20:52, 21 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8341
Moje gaury już ruszyły.
Ogród masz piękny A magnolka cudna
____________________
Helen - Hortensjowo
Basia_KRK 21:02, 21 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
mrokasia napisał(a)
Słuchajcie, czy gaury białe to już coś puszczają? Moje wyglądają na nieżywe... .
U mnie też jeszcze śpiochy, ale mam już przetestowane, że zawsze bardzo bardzo bardzo późno odbijają.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Agatorek 21:54, 21 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Ładny spamik .
Też mi się podoba rabatka donicowa z karaganą. Ładny krzew, duży on jest?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 22:24, 21 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasia, spamuj, spamuj
Gaury nie mam.
Macham
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
mrokasia 09:29, 22 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18057
Kasia, Kasya, Zuza, Magda, Helen, Basia - dzięki, widać z ta gaura jest różnie. No nic, czekam cierpliwie, nie mam spiny bo ja już wykopać, mam inne pilniejsze roboty . Ale fajnie by było gdyby żyła .

Agnieszka, ciesze się, lubię tę donicę . Karagana jest wieeelka, ma ze 4 metry szerokości i z 4 wysokości, kawał krzaka .

Asia, zapowiadają przymrozki w weekend, w niedzielę nawet -3 stopnie. Także muszę się cieszyć magnolią póki ma kwiaty . Moja druga magnolia Susan powoli otwiera pąki, może się nie pospieszy i jej kwiatami tez będzie mi dane się pocieszyć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:18, 22 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18057
Wyszłam na chwilę, wiatr głowę urywa i zimnoooo. Dobrze, że nie pada choć i tak porobić za bardzo się nie da a miałam nadzieję na trochę przesadzania . Może chociaż korę rozsypię...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:46, 22 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18057
Aaaa, zdecydowałam się zrobić ścieżkę z płyt chodnikowych na tej dużej środkowej rabacie basenowej. Okazało się, że i tak łazimy przez środek, ciągniemy tamtędy węża ogrodowego itd. Czas usankcjonować wydeptany skrót . Najpierw myślałam o trawiastej ścieżce ale koniec końców stanęło na płytach chodnikowych ułożonych w podobny sposób jak ścieżka do furtki za altaną. Będę musiała poprzesadzać parę roślin ale niezbyt dużo . A jak rośliny urosną to mi się taki trochę tajemniczy przesmyk zrobi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Catalinasdiary 11:48, 22 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
To tak jak ja, przy basenie na skórty chodzimy i też muszę wysadzić rośliny i zrobić przejście. Plus nasz deptak drewniany jest do poprawy bo zastanawiamy się nad wymianą basenu na inny rozmiar.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies