Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 15:02, 03 sie 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Kaska patrzac po tempie w jakim dzialasz zapraszam do siebie. Ja tu praownikow szukam na jakies prace przyogrodowe a tu taka zdolna bestia dziala. Wikt i opierunek oczywiscie masz w pakiecie, no i troche odpoczynku rowniez w przepieknych okolicznosciach przyrody
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 21:40, 03 sie 2022


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przemknęłam przez ostatnie, ostatnie wpisy na wątku

To aż grzech, że jeszcze nie widziałam Twojego nowego ogrodu na żywo! Mam nadzieję, że prędzej czy później dotrę, choć na razie nie wiem nawet kiedy będzie taka opcja... a ogród prezentuje się mega zacnie, dojrzale i soczyście zostawiam buziaki i pozdrowienia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magara 00:12, 04 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
mrokasia napisał(a)

A co do zlotu to nic z tego. Widły zostają w domu. Ja się na wakacje wpraszałam, słodkie nic-nie-robienie i kontemplowanie widoków, w końcu po tym plewieniu coś mi się chyba od życia należy?
W barterze proponowałam wyczesanie Sfochowanej .


Znaczy co? Mam Sfochowanej powiedzieć, że ciocia Kasia jednak nie przyjedzie bo się o jakieś głupie widły sprawa rozbija? Ryzykowne Wiesz, ona może być Rademenesem - siedem życzeń, siedem życzeń
Muszę do własnego wątku dotrzeć bo podpatrując przy południowej kawie z telefonu o jakiejś prowokacji czytałam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 15:31, 04 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Rdesty właśnie powtarzają kwitnienie po czerwcowym przycięciu. Podlewane z pewnością się u Ciebie przyjmą.
Warzywniczek cudnie wysprzątałaś. Możesz też teraz zrobić wysiewy na wrześniowe zbiory.


Łucja dała mi nawet jedna kępkę kwitnącą .
Pochwały za posprzątanie warzywnika chętnie przyjmuję bom się urobiła jak wół . Zdecydowałam, że w jedną kwaterkę posadzę truskawki od Łucji. Zastanowię się jak wykorzystać resztę ale póki co to mam dalej focha na warzywnik .

TAR napisał(a)
Kaska patrzac po tempie w jakim dzialasz zapraszam do siebie. Ja tu praownikow szukam na jakies prace przyogrodowe a tu taka zdolna bestia dziala. Wikt i opierunek oczywiscie masz w pakiecie, no i troche odpoczynku rowniez w przepieknych okolicznosciach przyrody


O nie kochana, na to mnie nie namówisz! Przynajmniej nie w tym roku! Dość mam kopania i odchwaszczania. Sorki .

Kasia_CS napisał(a)
Przemknęłam przez ostatnie, ostatnie wpisy na wątku

To aż grzech, że jeszcze nie widziałam Twojego nowego ogrodu na żywo! Mam nadzieję, że prędzej czy później dotrę, choć na razie nie wiem nawet kiedy będzie taka opcja... a ogród prezentuje się mega zacnie, dojrzale i soczyście zostawiam buziaki i pozdrowienia


Oooo, Kasiulka! Jak miło, że wpadłaś choć na chwilkę! A zaproszenie na oglądanie na żywo masz ciągle ważne . Kiedyś zyskasz więcej czasu, ja póki co się nigdzie nie przeprowadzam .

Magara napisał(a)

Znaczy co? Mam Sfochowanej powiedzieć, że ciocia Kasia jednak nie przyjedzie bo się o jakieś głupie widły sprawa rozbija? Ryzykowne Wiesz, ona może być Rademenesem - siedem życzeń, siedem życzeń
Muszę do własnego wątku dotrzeć bo podpatrując przy południowej kawie z telefonu o jakiejś prowokacji czytałam


No ja wiedziałam, że skapitulujesz i odpuścisz mi te widły .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:32, 04 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Tu i tam czytam o zakupach. Ja tez małe dziś poczyniłam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 21:55, 04 sie 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Jakie zawilce wpadły do Twojego auta?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 22:16, 04 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Białe Honorine Jobert .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mgduska 22:51, 04 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O, właśnie muszę dokupić Eksperymentalnie posadziłam w nowej miejscówce i wygląda, że mu dobrze. Znaczy, że trzeba dosadzić.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 00:56, 05 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
mrokasia napisał(a)


No ja wiedziałam, że skapitulujesz i odpuścisz mi te widły .

Tobie wszystko odpuszczę Poza szczotą na kota

Gdzie te zawilce posadzisz? Pokazuj
Też dziś paczkę odebrałam, 18 nowych doniczek do posadzenia... Z tego 7 zawilców, bo mi umknęło, że przecież nowej rabaty nie będzie, żeby nie doszła kolejna do podlewania i 3 hakone bo żal było nie włożyć do koszyka... Dobrze, że na pozostałe 8 to było zamówienie "celowe"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 08:06, 05 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Piękne zawilce, zaraz będą kwitnąć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies