Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Urszulla 12:57, 25 sie 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Gosialuk napisał(a)
Zestaw jeżówkowo-marchwiowo-werbenowy dalej ładny. A minął już prawie miesiąc od ostatnich zdjęć. Obfotografowałam ze wszystkich stron. Powinnam w innych miejscach też takie połączenie zrobić, ale kiedy? U mnie szykowanie miejsca trwa i trwa. Dołączyły rudbekie samosiejki.



Gosiu, przepięknie masz już takie duże plamy kwitnących widać ogrom włożonej pracy.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Roocika 10:40, 26 sie 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gosialuk napisał(a)
Zestaw jeżówkowo-marchwiowo-werbenowy dalej ładny. A minął już prawie miesiąc od ostatnich zdjęć. Obfotografowałam ze wszystkich stron. Powinnam w innych miejscach też takie połączenie zrobić, ale kiedy? U mnie szykowanie miejsca trwa i trwa. Dołączyły rudbekie samosiejki.



O jacie, Gosia, bajkowo tutaj
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dorii 16:52, 26 sie 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Gosialuk napisał(a)
Zestaw jeżówkowo-marchwiowo-werbenowy dalej ładny. A minął już prawie miesiąc od ostatnich zdjęć. Obfotografowałam ze wszystkich stron. Powinnam w innych miejscach też takie połączenie zrobić, ale kiedy? U mnie szykowanie miejsca trwa i trwa. Dołączyły rudbekie samosiejki.


Łoł ale cudnie, nie mogę się napatrzeć.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
roma2 21:45, 26 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Powiem i napiszę Gosiu, że ja Cię bardzo podziwiam, za to jak cudnie, spokojnie i bez robienia kipiszu w otoczeniu, ogarniasz swój świat. Pięknie!
____________________
Komendówka
Mgduska 22:47, 26 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
roma2 napisał(a)
Powiem i napiszę Gosiu, że ja Cię bardzo podziwiam, za to jak cudnie, spokojnie i bez robienia kipiszu w otoczeniu, ogarniasz swój świat. Pięknie!


Ładnie i trafnie powiedziane. A efekty są piękne, a nawet zjawiskowe
____________________
Sałatka pokrzywowa
Alija 23:05, 26 sie 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Gosialuk napisał(a)
Zestaw jeżówkowo-marchwiowo-werbenowy dalej ładny. A minął już prawie miesiąc od ostatnich zdjęć. Obfotografowałam ze wszystkich stron. Powinnam w innych miejscach też takie połączenie zrobić, ale kiedy? U mnie szykowanie miejsca trwa i trwa. Dołączyły rudbekie samosiejki.



Gosiu, ależ pięknie, cudnie, jak z bajki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gosialuk 23:18, 26 sie 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Zbiorowo podziękuję w imieniu rabaty jeżówkowo-marchwiowo-werbenowej. Znaczy, że koniecznie trzeba ją powtórzyć i w innych miejscach. Przyznaję, że też mi się podoba najbardziej.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Sarny się rozsmakowały w Twoim ogrodzie, nie dziwie się im bo ja też, łąka urocza, a zestaw marchwiowo, jezówkowo, werbenowy świetny

Sylwia sarny mają swoje ulubione rośliny. Nie mam innego wyjścia tylko nasadzić ich tyle, żeby nie dały rady wszystkiego zjeść. A poważnie to mam im za złe niszczenie krzewów, bo pozostają na nich trwałe ślady. Ostatnio tak załatwiły kalinę Kilimandżaro. Tą akurat nie pierwszy już raz.



Agatorek napisał(a)


Pięknie wygląda ten zestaw , naprawdę mi się podoba ❤️

U mnie lemon rokoko tez mają teraz takie długie i grube pędy. Także pewnie „tak mają”

Aga - pewnie tak właśnie mają. Zaskoczyło mnie to jednak trochę. Przynajmniej nacieszę się kwiatami, bo je będzie dobrze widać.

antracyt napisał(a)
Zestaw jeżówkowo-marchwiowo-werbenowy równie cudny jak floksy
Bardzo kolorowe masz sierpniowe widoki.

Zuza ja chcę mieć kolorową wiosnę i lato. Praktycznie od września (w zależności od pogody) i października nie jeździmy już tak często. Miałam jeden sezon, że zafiksowałam się na floksy i nakupiłam sadzonek korzeniowych różnych odmian. Dalej mi się podobają i uwielbiam jak pachną.

Agania napisał(a)
Piękna ta skarpa Łąkowa
Tojad majestatyczny od razu się wyróżnia jegomość,
moje okazy jeszcze nie kwitną.

Aganiu tojad robi wrażenie. Ciekawa jestem czy mi się tam rozsieje, bo świetnie wyglądałaby cała kępa. Wcześniej bałam się sadzić ze względu na dzieci. Mam też taki biało-niebieski, ale nie jest tak okazały.



Urszulla napisał(a)


Gosiu, przepięknie masz już takie duże plamy kwitnących widać ogrom włożonej pracy.

Ula to dobrze, że w końcu coś widać. O to mi chodziło właśnie. Teraz szykuję się na wrzesień, odbieram zaległy urlop i zamierzam go wykorzystać ogrodowo. Oby tylko pogoda sprzyjała.
Roocika napisał(a)


O jacie, Gosia, bajkowo tutaj


Dorii napisał(a)

Łoł ale cudnie, nie mogę się napatrzeć.

Asiu, Dorii, no nie wiem co napisać. Z jednej strony okoliczności przyrody są piękne i sama się nimi często zachwycam, a z drugiej strony widzę tyyyle rzeczy, które jeszcze są nie takie jak bym chciała. Ale generalnie z roku na rok jest lepiej.

roma2 napisał(a)
Powiem i napiszę Gosiu, że ja Cię bardzo podziwiam, za to jak cudnie, spokojnie i bez robienia kipiszu w otoczeniu, ogarniasz swój świat. Pięknie!

Romo bardzo sobie cenię twoje zdanie. Jestem spokojną osobą, to zamieszania dużego nie robię. A tak na poważnie, to nie wyobrażam tam sobie jakichś grubszych ingerencji w zastany krajobraz. To co było łąką, łąką ma pozostać, tylko bardziej ukwieconą.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 17:18, 27 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Ja się szykuję na zakupy sadzonek korzeniowych właśnie. Zimą będę robić rekonesans po sklepach internetowych
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 11:24, 28 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Gosialuk napisał(a)


Aga - pewnie tak właśnie mają. Zaskoczyło mnie to jednak trochę. Przynajmniej nacieszę się kwiatami, bo je będzie dobrze widać.



U mnie na tych grubych i długich pędach nie ma póki co pączków i raczej się nie zanosi na nie. Nie wiadomo po co wyrosły

Edit: dziś przyjrzałam się z bliska tym batom i jednak mają pączki na końcach ;;
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 22:54, 28 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Gosia, chyba Borowa Ciotka (lub jakaś inna Twoja lokalna) nad Tobą czuwa
Nie mogę się nadziwić, że zwierzęta leśne nasadzeń Twoich nie konsumują - chyba siedzą zapatrzone i podziwiają piękno
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies