Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:55, 30 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18323
DorKa napisał(a)
Bardzo mi się podoba ta nowa część. Będziesz miała gdzie na spacery chodzić Tam gdzie wyznaczone linie rabat to będzie trawniczek ?


Dzięki , pomiędzy rabatami będą trawiaste alejki więc rzeczywiście będę chodzić na spacery .
Dwie dodatkowe fotki z okna na piętrze:

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 08:56, 30 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Będziesz miała jak u Hani
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 08:57, 30 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18323
inka74 napisał(a)
O matko i córko, aleś nacykała. Rosplenice takie zmrożone to piękne są. Gracek to ciekawostka. On rzadko kwitnie bo długi ma ten okres startowy. Śmieszne ma te kłosy


No nacykałam, miałam chwilę a wszystko zmrożone w tym słońcu wygląda magicznie więc wykorzystałam okazję .

galgAsia napisał(a)
Zdjęcia pięęękne Niestety, mnie to omija - teraz jestem w pracy przed wschodem słońca.... Może w piątek się załapię...


Ja właśnie w blokach startowych - jadę do urzędów .

galgAsia napisał(a)
Będziesz miała jak u Hani


O taki właśnie efekt mi chodziło .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 09:26, 30 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7863
nie wiem od czego zaczac, stara czesc zmrozona wyglada cudownie zwłaszcza, ze masz jeszcze sporo lisci na krzakach i sporo zielonosci - pieknie

nowa czesc rewelka, bedzie ładnie. Maczugi kruszynowe az swieca przed tujami, swietny wybor.
podoba mi sie tez uklad tujek przemieszane z serbami. a te małe puchate stozki przy basenie, brzozie i kratkach to cisy?

założenie paneli pieknie wyznaczylo ramy ogrodu, musze przemyslec czy docelowo u siebie nie zrobic. na razie nie mam funduszy

____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 09:28, 30 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Ja się strasznie cieszę, że robisz szersze kadry i dokumentujesz zmiany na nowej części. To po pierwsze super wygląda a po drugie ogromna skarbnica wiedzy potem jest. Dzięki twoim zdjęciom widzę, że z trawami trzeba też uważać bo bardzo się rozrastają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 09:48, 30 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10484
Kasiu, bajeczne zdjęcia o poranku
____________________
April April podbija las Mazowsze
eVka 10:01, 30 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak ja Ci już tych trawiastych ścieżek zazdroszczę... Marze o takim układzie ogrodu! Emek zawału by dostał gdybym mu tak ograniczyła trawnik. Jest bosko choć to dopiero początek.
Tam gdzie niebieskie koło - będzie basen?

Fotki przymrozkowych roślinek obłędne, pomalowane lukrem
____________________
Pszczelarnia 10:02, 30 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mrokasia napisał(a)


Tak, to był chrzest .



Tak, posadziłam już, tak normalnie. Nie pamiętam teraz gdzie ma miejsce szczepienia, aż pójdę dziś po południu (i chyba przy latarce ) zobaczyć. Zaraz zajrzę w ten link, bardzo ciekawe to co piszesz.


Ale czy wtedy nie zacznie wypuszczać masę odrostów? (i wtedy nieważne czy szlachetnych, czy nie)?

Jak przy lilakach?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
KasiaLangier 10:22, 30 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Pięknie mróz "pomalował" rośliny, zjawiskowo to wygląda..Jestem też pod wielkim wrażeniem nowej części ogrodu, bardzo fajnie sobie wszystko rozplanowałaś. Mówiłam już chyba o tym, że podziwiam ogrom prac zrealizowanych w tak krótkim czasie.
U nas jeszcze nie było większych przymrozków, ale już na jutro zapowiadane jest - 5 stopni
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zana 10:59, 30 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokasiu cudowne zdjęcia, aż se już któryś raz oglądam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies