Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magara 14:05, 03 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Kasia, dzięki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 15:03, 03 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
antracyt napisał(a)
Plany imponujące i najważniejsze, że nie tylko Ty jesteś na nie nakręcona. Dobrze jest wykorzystywać zaangażowanie pomocnych rąk Z chęcią będę śledziła postępowanie prac


Zapraszam . Ciekawa jestem na jak długo starczy mojemu eM tego zapału .

TAR napisał(a)
wow Kaska jakie plany a tak w ogole to pomyslnosci w NR i zycze duzo sil i kasy na plany.



Dzięki kochana i wzajemnie . Oby Twoje życzenia się spełniły .

HannaR napisał(a)
Kasiu, przyjeżdżaj po miskanty jak tylko można będzie je przesadzać. Wykopanie ich, to jest pierwszy ruch, który muszę wykonać na rabacie podokiennej. Są ich 4 szt. dosyć grubawe. Będziesz więc mogła podzielić sobie.


Cieszę się, że się nie rozmyśliłaś . Przyjadę jak tylko dasz znaka, że jesteś gotowa na realizację eksmisji. Ale chyba poczekamy do marca?

galgAsia napisał(a)
Łomatko, i to niby u mnie jest szaleństwo planowania?! A tu już miskanty kopią i dzielą


To wszystko przez Ciebie! Pozazdrościłam Ci tych planów .

Zakrecona napisał(a)
Witaj Kasiu w Nowym Roku!

Ale rozmach w planach

Będę czekać na fotorelacje


Heloł! Najlepszego!
Obiecuję, że fotorelacje będą. Tylko trzeba będzie jeszcze trochę poczekać bo jednak to dopiero początek stycznia...

Magara napisał(a)
Kasia, dzięki


Cała przyjemność po mojej stronie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 15:41, 03 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
To wszystko przez Ciebie! Pozazdrościłam Ci tych planów .

Oj, to trzeba było od razu, ja się podzielę - chcesz górną czy dolną połowę?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 18:00, 03 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Bardzo fajne plany. Fajnie, że tyle się będzie u Ciebie działo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 19:47, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Dobrze, że po drodze macie urlop. Takie plany, bez odpowiednich sił cielesnych i duchowych, trudno byłoby ogarnąć. Trzymam kciuki, żeby wszystko szło jak po maśle.
Coś czuję, że to będzie dobry rok. Rok, w którym spełnią się piękne marzenia.
Trzymam za to kciuki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
April 07:24, 04 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
O widzę i Mrokasia się wybudza z zimy której nie ma
Cześć Słonko
Ja oczywiście też chętnie się podzielę np turzycą rzędową, anafalisem (a który chcesz bo mam obie odmiany i perłowy i trójnerwowy), czy Ice dance. Mam też rozchodniki Karfunkenstein ale one niestety bardzo słabo przyrastają. Zobaczymy wiosną co da się uskubać. Może z tych starszych egemplarzy, ze trzy sadzonki będą.
A brachytricha? Podoba ci się? bo u mnie się wysiewa, więc... też do wzięcia jakbyś chciała. Ja ją uwielbiam, dość szybko rusza wiosną.
Z miskantów to można dzielić Malepartusa, bo już spora kępa.

____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:53, 07 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)

Oj, to trzeba było od razu, ja się podzielę - chcesz górną czy dolną połowę?




Anda napisał(a)
Bardzo fajne plany. Fajnie, że tyle się będzie u Ciebie działo


Dzięki Ewo, mam nadzieję, że efekty będą miłe dla oka .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dobrze, że po drodze macie urlop. Takie plany, bez odpowiednich sił cielesnych i duchowych, trudno byłoby ogarnąć. Trzymam kciuki, żeby wszystko szło jak po maśle.
Coś czuję, że to będzie dobry rok. Rok, w którym spełnią się piękne marzenia.
Trzymam za to kciuki.


Czekam, Haniu, na ten urlop bardzo . Mam nadzieję, że rzeczywiście naładujemy akumulatory i będziemy mieć mnóstwo sił i chęci do działania . Żeby ktoś tak jeszcze kieszeń napełnił... .
Za życzenia i trzymanie kciuków - wielki, wielki cmok!

April napisał(a)
O widzę i Mrokasia się wybudza z zimy której nie ma
Cześć Słonko
Ja oczywiście też chętnie się podzielę np turzycą rzędową, anafalisem (a który chcesz bo mam obie odmiany i perłowy i trójnerwowy), czy Ice dance. Mam też rozchodniki Karfunkenstein ale one niestety bardzo słabo przyrastają. Zobaczymy wiosną co da się uskubać. Może z tych starszych egemplarzy, ze trzy sadzonki będą.
A brachytricha? Podoba ci się? bo u mnie się wysiewa, więc... też do wzięcia jakbyś chciała. Ja ją uwielbiam, dość szybko rusza wiosną.
Z miskantów to można dzielić Malepartusa, bo już spora kępa.



Cześć kochana . Zamierzałam trochę jeszcze pospać ale gdzie nie zajrzałam tam podsumowania i plany i tak jakoś wyszło, żem się obudziła .
Bardzo chętnie przygarnę i turzycę i anafalis - nawet nie wiedziałam, że są dwa, muszę popatrzeć ale pewnie oba i resztę. Rozchodnikami się nie kłopocz, mówiłaś że słabo przyrastają, kupię w necie albo może w ZP? Brachytrichę bardzo lubię, mam 3 sztuki ale mi się chyba nie wysiewają więc jak masz nadmiar - biorę . A te 3 hortki Silver Dollar dalej masz na wydaniu czy się z nimi przeprosiłaś? Bo jak na wydaniu to też chętnie przygarnę .
Buziak!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 12:17, 07 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O mamusiu, co ja czytam, wybicie okna tarasowego na ogród! Też bym chciała, więc będę podglądać. Odstraszają mnie formalności, które trzeba zgłosić w gminie...

Super planujesz, mega trzymam kciuki za to, żeby wszystko w 2020 r. z zaplanowanych rzeczy się udało!!! Będzie pięknie
____________________
April 19:47, 07 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
mrokasia napisał(a)



Bardzo chętnie przygarnę i turzycę i anafalis - nawet nie wiedziałam, że są dwa, muszę popatrzeć ale pewnie oba i resztę. Rozchodnikami się nie kłopocz, mówiłaś że słabo przyrastają, kupię w necie albo może w ZP? Brachytrichę bardzo lubię, mam 3 sztuki ale mi się chyba nie wysiewają więc jak masz nadmiar - biorę . A te 3 hortki Silver Dollar dalej masz na wydaniu czy się z nimi przeprosiłaś? Bo jak na wydaniu to też chętnie przygarnę .
Buziak!


Anafalis trójnerwowy jest niższy, tworzy bardziej zwartą kępę. Perłowy ok 50-60 cm, trochę się pokłada ale też ma zalety. Fajnie wygląda z rozchodnikami, które go podtrzymają.
Hortensje dalej do wzięcia Za suchą mają miejscówką a przesadzić nie mam gdzie. Może u ciebie rozwiną skrzydła
____________________
April April podbija las Mazowsze
mikina34 14:07, 08 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Hej Kasik Spełnienia w Nowym Roku Ci życzę
I czymam kciuki za rewolucje grodowe
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies