Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Brzozowadzie... 13:18, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ooo, ten placyk wypoczynkowy mnie zaciekawił, pokaż no go dokładniej
I jakie fajne czochy!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:26, 08 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
Uff, dobrze że nie miałam czasu zaglądać to szaleństwo współzawodnictwa mnie nie porwało
Wczoraj się opalałam, gościłam i reanimowałam kolanko po sobotnim sadzeniu buka.
Za to dziś... trzy łubiny, dwa geum, cztery werbeny, trzmielina oskrzydlona compactum, wilczomlecz, żeleźniak, przesadziłam astra... no i znów mnie kolanko boli
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makusia 14:32, 08 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mrokaśka!
Kolejny ogród, które rośnie jak cudze Dzieci- w oczach! Front boski- patrzę i podziwiam. Niesamowita metamorfoza w tak krótkim czasie- wszystkie te rośliny wyglądają, jakby rosły tam od zawsze.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 17:03, 08 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
galgAsia napisał(a)
Te zapowiedzi upałów to jakaś masakra... u mnie prognozują nawet 32C Ja przy takiej temperaturze to nie żyję...
U mnie też popadało przez całą noc, bez ekscesów na szczęście

Buziaki, dobrego dnia


No właśnie, zaraz lecę, zdążę coś tam posadzić bo następny weekend to chyba będzie masakra jeśli do zapowiadanej temperatury dołączą burze...

Gosiek33 napisał(a)
Ale perełki


edit

co to za dereń?

czosnek karatawski jakiś taki.... ogromy


Dereń to nowy nabytek - Schmeterling, jestem nim zachwycona!
A czosnek - przecież wiemy wszystkie jak te aparaty potrafią kłamać

Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ooo, ten placyk wypoczynkowy mnie zaciekawił, pokaż no go dokładniej
I jakie fajne czochy!


Mówisz o placyku basenowym czy tym pod altanką? Zresztą obydwa wykonane ze zwykłych płyt chodnikowych, nie ma co pokazywać chyba, że Cię jakiś detal wykonania interesuje?

April napisał(a)
Uff, dobrze że nie miałam czasu zaglądać to szaleństwo współzawodnictwa mnie nie porwało
Wczoraj się opalałam, gościłam i reanimowałam kolanko po sobotnim sadzeniu buka.
Za to dziś... trzy łubiny, dwa geum, cztery werbeny, trzmielina oskrzydlona compactum, wilczomlecz, żeleźniak, przesadziłam astra... no i znów mnie kolanko boli


To nie ja, to one .
A sadzić trzeba bo rośliny czekają a tu upały idą...
Współczuję bardzo kolanka. Co to oni w tej tv reklamują? Żółty krem z apteki czy jakoś tak... . Mnie by się na krzyż przydał.

Makusia napisał(a)
Mrokaśka!
Kolejny ogród, które rośnie jak cudze Dzieci- w oczach! Front boski- patrzę i podziwiam. Niesamowita metamorfoza w tak krótkim czasie- wszystkie te rośliny wyglądają, jakby rosły tam od zawsze.

No wszelki duch! Nareszcie!!!
Cieszę się, że Ci się podoba. Jak wrócę z ogrodu pójdę luknąć co tam u Ciebie .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:38, 08 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Wciąż się ślinię na widok frontowej i cienistej, a jeszcze te inne smaczki na zdjęciach podkręcają apetyt.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 20:13, 08 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Świetne ujecia i slicznie wyglada a gdzie Wy czytałyscie o tych upalach? u nas o 15 skonczylo znowu lac, padalo od wczorajszego wieczora
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:00, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Ja też czytałam, że upały idą, TARcia w naszym regionie powyżej 25 i burze
A na bóle stawów - maść końska, moja Maman (żadne schorzenie nie jest Jej obce ) twierdzi, że jedynie weterynarz rozumie jej bóle stawowe ale podobno pomaga
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
MirellaB 23:16, 08 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Piękne ujęcie.
Szałwię zwartą kompaktową polecam odmianę Deep Blue.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lilarose 23:25, 08 cze 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasia, no pięknie masz!
Ja nawet nie chcę myśleć, ile mam jeszcze do wsadzenia.
Te doniczki się po prostu rozmnażają!
Nie sprawdzałam prognoz i żyłam w nieświadomości ale po tym, co tu przeczytałam to wpadłam w panikę... Jutro ani jednej kawuni z sąsiadkami!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
TAR 00:16, 09 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Magara napisał(a)
Ja też czytałam, że upały idą, TARcia w naszym regionie powyżej 25 i burze
A na bóle stawów - maść końska, moja Maman (żadne schorzenie nie jest Jej obce ) twierdzi, że jedynie weterynarz rozumie jej bóle stawowe ale podobno pomaga


20 km ode mnie ma byc cieplo ale u mnie max 18, tak wiec sie nie nastawiam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies