Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 18:08, 14 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Judith napisał(a)
Hurra! Zwykłe przeziębienie .
No to kuruj się bez stresu .


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:14, 14 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wylazłam na chwilę połazić po ogrodzie to parę fotek zrobiłam .
Przetacznik Marieta jest boski! Kwitnie bez przerwy i nawet liścue ma wciąż całkiem niezłe. Nie to co Christa...

Ożanka po przycięciu wciąż tłoczy a bodziszek Azure Rush kwitł niezmordowanie całe lato i chyba nie zamierza przestać.

Kalaminta Blue Cloud jest świetna! Długo się rozkręcała ale warto było czekać. Ładnie wygląda do spółki z fioletową budleją i hakonką.

I kolejna długo kwitnąca roślina, kompletnie bezproblemowa - ostrogowiec . Tu w duecie z budleją.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:19, 14 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Róże Meidiland Alba po ostrym cięciu ładnie kwitną.

Bodziszek Fay Anna - strasznie się w tym roku rozrósł i przykrył wszystko dookoła. Ale jest słodki .

Tego też lubię .

Drugi raz kwitnie dzwonek dalmatyński chyba
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mirka 18:33, 14 wrz 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324


Kasiu bardzo lubię twój busz . Bardzo cenne informacje o roślinach piszesz dziękuje .
Przetacznik fajny muszę go gdzieś upolować. Kristę miałam ale mi zanikł
Zdrówka życzę
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
antracyt 19:31, 14 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Ale fajne zdjęcia. Muszę zapisać odmianę kalaminty, super kolor ma.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ajka 20:08, 14 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Ale szczęściara. Ja kupowałam przetacznik Royal Blue, zostały 2 z 4, ale mam wrażenie, że w przyszłym roku znikną, są coraz mniejsze. Mam też Inspire Rose, ale tak samo ledwo je widać.
Może powinnam spróbować z tą Mariettą? Dzwonek Campanula też u mnie zanika. Niby od czasu do czasu kwitnie, ale listki coraz mniejsze.

Bodziszek Fay Anna ma cudowne kwiatki Mocno się rozrasta?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Nowa12 20:34, 14 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Patrz jak to jest że u mnie Christa rośnie i kwitnie co roku za to Marietta była coraz gorsza aż ją wykopałam. Ale ty masz ją okazałą całkiem .
Ale najbardziej mnie jednak wkurzają te brzydkie liście jak kwitnie. I potem jest dopiero ładna jak ruszy po ścięciu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
lilarose 20:35, 14 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ale ładne obrazki
szukałam ciemno fioletowego floksa na swoją słoneczną, ale teraz sie zastanawiam, czy nie dać tam Marietty
Caliminta przy hakonkach ślicznie wygląda
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 23:56, 14 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
A u mnie ostrogowce nie zachwyciły. Gdybyś nie przypomniała o ich istnieniu to zupełnie bym zapomniała, że je sadziłam. Może za rok pokażą na co je stać? Podobnie mam z wieczornikiem, dziś go przyuważyłam, wydaje się być w tym samym stanie, w jakim został kupiony
Przetacznik Marietta, fajnie, że pokazujesz. Wciąż się zastanawiam czy on czy szałwia omączona jednoroczna. Strasznie lelawa i mało ogarnięta jestem w tym sezonie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Brzozowadzie... 09:42, 15 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Po roślinach widać, że masz słońca pod dostatkiem, u mnie prztaczniki łapią mączniaka, bo wszędzie półcień. po kalamintę się uśmiechnę, bo patrząc na moją białą za rok będziesz miała mnóstwo siewek Rzeczywiście pięknie mu z budleją, bodbija mu ładnie kolor.
A dzwonek to nie Poszarskiego jest?
Fay Anna jest super. A masz ztej samej rodziny Lekwijk Star? W moich osobistych rankingach jest jeszcze piękniejszy, polecam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies