Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Bogdzia 21:35, 22 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne widoki pokazujesz. Ten powojnik przy stoliku cudnie wygląda. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 01:31, 23 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Gabriela napisał(a)
Iza, też jeszcze nie śpisz.

My w domu mamy nazwy na części ogrodu i Mordor naprawdę był kiedyś najgorszym miejscem w ogrodzie i postanowiliśmy że ma być piękny. U mnie problem z dobrą ziemią polega na tym, że wszystko w niej rośnie bardzo dobrze, więc chwasty też i osiągają niesłychane rozmiary i rozwijają się bujnie. Jak Ewa była pod koniec maja, to nie mogła się nadziwić wielkości moich mniszków i pokrzyw - faktycznie są wybitne.
Może to i dobry sposób - robić składowiska odpadków roślinnych i trawy z koszenia w miejscach gdzie chce się mieć rabaty lub tam gdzie jest gorsza ziemia.

Jarzmianeczki:



czytając, usmiechałam się pod nosem bo podobne składowisko uczyniłam tak robi wiele osób żeby stworzyć warunki dla nowych roślin.

Poza tym szukałam listy roślin lubiących mokry teren. Przy czym słońce tam również operuje cały dzień.


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kuklik 12:09, 23 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Nie dziwię się wcale że Pszczółka się dziwiła mleczom i pokrzywom jakie by duże nie były Przecież u niej chwasty w ogóle nie rosną, sama byłam i widziałam
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kasya 12:13, 23 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
Gabriela napisał(a)




Prześliczna bylica Powis Castle, będzie znakomita do wypełniania rabat.





czy ona bardzo ekspansywna ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
07_Rene 12:38, 23 cze 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Obejrzałam wszystko od Twojego powrotu. Mimo że róż nie widać masz piękne widoki w ogrodzie. Lubię takie bujne rabaty, naturalne kompozycje, bez ograniczeń.
Kącik z ażurowymi meblami świetny
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Anda 12:52, 23 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Przepiekne masz roze Wejscie do domu bardzo romantyczne, uwielbiam takie. Ogrod, czy tez to co pokazujesz, prezentuje sie na bogato, okazale, nawet ten Mordor. Po mojej wizycie w Ettenbühl polubilam zakatki cieniste, polcieniste. Maja w sobie duzo uroku i w zaleznosci od obsadzen, piekne faktury. Miejsce do siedzenia bardzo urokliwe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Justyna 21:26, 23 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Ale miło z Twojej strony, dziękuję
Biały kącik uroczy! To powojnik Summer Snow?
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Jana 21:32, 23 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Gabrysiu masz fajny busz podoba mi się, zwłaszcza moją uwage przykuła tarczownica
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Tamaryszek 22:55, 24 cze 2017

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Gabrielo! I ja się cieszę, że mogę znów odwiedzić Twój ogród, tak masz ładnie. Ostrogowce i wieczorniki wyglądają zachwycająco. Ja też mam dwa młodziutkie krzaczki gillenii, białą i bladoróżową.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Mala_Mi 10:22, 26 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Goździki same się posieją???
Ten ciemny wilczomlecz u mnie zawsze ma maczniaka i gdzie by nie rósł. Zawsze go dopadnie.

Dziwnych roślin masz dużo, o niektórych pierwszy raz słyszę.

Łączę się w bólu ze stratami.
A określenie mordor weszło do żargonu mojego od dawna, od kiedy je usłyszałam od Ciebie.

Masz pięknie chociaż brakuje tych róż przy altanie.. oj brakuje...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies