Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 20:59, 26 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Proszę nie usuwaj zdjęcia. Będę miała ściągę przy robieniu. Może uda mi się w przyszłym tygodniu wreszcie ruszyć z domu i kupić towar. Mam motywację, bo grono do wyżerki się powiększa. Dzisiaj pierwszy raz miałam strzygły.




Mało towarzyskie- cała karma ich, innych nie dopuszczały do jedzenia. Dobrze, że stoi jeszcze duży karmnik.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 21:55, 26 sty 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)
Moje Basiu ganiają 'gości', bo tak wypada. Dzisiaj miałam ptasiego gościa- liczył na łatwe śniadanie przy karmniku.



Będę krzyczeć Moniu. ciekawe co nam wyjdzie z tego dzielenia.


Aniu to krogulec i chyba juz po małym śniadaniu bo pod głowa ma napełnione wole.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 23:06, 26 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziękuję Bożenko za identyfikację.
Jakoś przykro mi się zrobiło Bo niby wiem, że one też muszą jeść ale czy akurat musi stołować się u mnie... Wydawało mi się, że w takiej gęstwinie gałęzi, przy których stoi karmnik, te maluchy są bezpieczne.
Natura jest cudowna i brutalna zarazem.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 09:38, 27 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Aniu, cóż, samo życie
U mnie też krogulce polują, o jastrzębiach nie wspomnę. Trzeba przyznać, że to piękne ptaki. A my to co? Nie drapieżniki czasem? Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Adela 22:50, 27 sty 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Aniu, podałam tez u siebie nazwę białej azalii - to japońska Schneeperle.

Zdjęcia ptaków prześliczne. Sama nie znam ich, nie potrafię obserwować, widzę tylko czarne potwory - chyba kruki?
____________________
Ela - Moja ostoja
mikina34 08:01, 28 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
anka_ napisał(a)
Dziękuję Bożenko za identyfikację.
Jakoś przykro mi się zrobiło Bo niby wiem, że one też muszą jeść ale czy akurat musi stołować się u mnie... Wydawało mi się, że w takiej gęstwinie gałęzi, przy których stoi karmnik, te maluchy są bezpieczne.
Natura jest cudowna i brutalna zarazem.

I u mnie ostatnio Krogulec to częsty bywalec, w sobotę dwa razy go ganiałam, rozbestwił się mocno. Mam te same odczucia, niby wiem, że taki krąg życia, ale trochę czuje jakbym mu dawała łup na talerzu . Widzę też, że mniej ptaków się stołuje, wcześniej dzwońce latały sporą bandą, teraz pojedyncze sztuki, za to pojawiły się trznadle i para kosów
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
anabuko1 15:25, 28 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Aniu fajnie ujęte ptaszorki

Ja jeszcze nie na wszystkich się znam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 19:11, 30 sty 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jolanka napisał(a)
Aniu, cóż, samo życie
U mnie też krogulce polują, o jastrzębiach nie wspomnę. Trzeba przyznać, że to piękne ptaki. A my to co? Nie drapieżniki czasem? Buziaki


Sama prawda....
Też je mam.. karmniki wstawiam tak by utrudnić polowanie ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Makao_J 05:50, 31 sty 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja mam tylko wróble i sikorki
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Toszka 11:17, 31 sty 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, jesli na pewno są to wróble to radość twoja powinna być ogromna...prawdziwy wróbel to niemal egzotyk w obecnych czasach.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies