Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Dzięki wyjątkowym, świątecznym dekoracjom ogród i dom nabiera należytego blasku. No i oczywiście w tym wszystkim jesteśmy my, ogrodnicy.

Ogrody już śpią otulone chochołami i kopczykami i chociaż i nam zimowa chandra się czasem udziela, nie poddawajmy się i rozpocznijmy nowy sezon ogrodowy z nowymi postanowieniami. Zmieńmy coś w swoim ogrodzie, teraz właśnie będzie czas na przemyślenia i planowanie.

Może zbudujemy taras do letniego przyjmowania gości, a może wzniesiemy altankę, aby z dala od domu poleniuchować ? A może dosadzimy ulubione drzewo czy kwiaty ?

Każdy nowy plan będzie równie dobry. Ważne, aby poprawił nam nastrój, bo ogród jest takim miejscem, które odwraca uwagę od kłopotów, odstresowuje, o którym powinno się myśleć wyłącznie z przyjemnością.

I my w tym pomożemy, bo chcemy napędzić Was do działania. Przy okazji różnych pomysłów pokażemy także najpiękniejsze ogrody Anglii, Holandii i Niemiec z naszych zeszłorocznych podróży, podzielimy się wiedzą, abyście czytając nas nabrali nowych sił i werwy.

Jesteśmy w naszym Ogrodowisku wielką Rodziną, która się wspiera, po przyjacielsku dzieli wiedzą, pokazuje sukcesy, ale też nie wstydzi porażek, bo takie jest właśnie nasze życie. Znajdujemy tutaj także przyjaciół, czasem na całe życie. To bardzo cenne i wyjątkowe.

Niech te nadchodzące święta przyniosą nam wiele dobrych chwil spędzonych z najbliższymi, radości i szczęścia.

Ciepłych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy redakcja Ogrodowiska


Słowa kluczowe: życzenia
12 komentarzy:
Bożena Landkocz 12:17, 24 gru 2012

Niech te Święta będą okresem pełnym spokoju i miłości, a Nowy Rok czasem realizacji planów, spełnienia marzeń i osiągania sukcesów.

jacek71opole 12:35, 24 gru 2012

Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy i bardziej zielony niż ten, który właśnie mija.

waska 13:51, 24 gru 2012

I ja dołączę się do życzeń dla Was wszystkich :-). Wesołych Świąt Ogrodowisko.

Sebek 14:51, 24 gru 2012

Kochana Redakcjo - w te Święta chcę Wam życzyć szczęśliwych, kojących, wartych pamięci chwil spędzonych w Naszym gronie, a ten cudowny czas niech odpędzi od Was wszystkie troski związane z forum jak i prawdziwym życiem. Niech każda, najdrobniejsza czynność przybliża Was do bycia najbardziej uśmiechniętymi i najszczęśliwszymi spośród wszystkich ludzi. Wesołych Świąt!:)

Krys 15:32, 24 gru 2012

Dołączam się do życzeń dla Wszystkich Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt.

akanta 22:27, 24 gru 2012

Anna

Droga redakcjo ! Dziękuję za życzenia, za osobowość ciepłą i przyjazną, za umiejętność zgromadzenia tak wielu wspaniałych utalentowanych ludzi wspierających się bezinteresownie w naszej wspólnej pasji. Życzę Wam zdrowia, wielu sukcesów i radości tworzenia naszych ogrodów. Szczęśliwego Nowego Roku.

Zbigniew Gazda 08:55, 25 gru 2012

Dziękuję Droga Redakcjo za życzenia świąteczne. Życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt. Dziękuję za wspaniały portal, który skupia pozytywnie zakręconych ogrodomaniaków. Można się tu wszystkiego dowiedzieć o ogrodach o uprawie roślin. Można się tutaj pochwalić swoimi dokonaniami oraz pogadać na różne tematy nie tylko ogrodowe.

kaisog1 23:02, 25 gru 2012

...podpisuje się pod Zbyszkiem :D

Wesołych Świąt Redakcjo! :D :D :D

Urszula Kowalska 23:07, 26 gru 2012

Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zmieni, Pani Danusi Młoźniak i całej redakcji Ogrodowiska składam gorące życzenia, niech się spełnią wszystkie marzenia.

Marta Hawraj 00:19, 27 gru 2012

Dziękuję za życzenia. Dołączam się do życzeń Zbysia :)

Danusia z Małopolski 18:48, 27 gru 2012

Chociaż, nie jestem jeszcze w pełni uczestnikiem Ogrodowiska bo nie mam własnego wątku ale często Was odwiedzam również dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego dla całej Redakcji. Życzę Wam żebyście się nigdy nie zmienili, gdyż rzadko można spotkać ludzi z otwartym sercem, szczerych i chętnych pomagać innym w trudnej sztuce tworzenia pięknych ogrodów. Oby spełniły się Wasze marzenia.