Rozpoczyna się czas Świąt Bożego Narodzenia.

Dzisiaj Wigilia, magiczny okres spotkań przede wszystkim z Rodziną, ale czasem też z Przyjaciółmi. W cieple domowego ogniska, spokojnie i radośnie cieszmy się szczęściem bycia wśród Bliskich.

Ogród w tym roku nie śpi, zgodnie z tegoroczną pogodą tętni zielonością i blaskiem w kroplach deszczu. Także lubimy takie Święta - zielone i spokojne. Nostalgiczne.

Ozdabiamy je czerwienią i srebrem, wieszamy lampki, aby podkreślić tę magię. Nocą ogród wygląda zjawiskowo. Mógłby tak jarzyć się gwiazdami przez cały rok.

Niech te nadchodzące Święta przyniosą nam wiele dobrego, zdrowia, radości i szczęścia.

Ciepłych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy

Redakcja OgrodowiskaSłowa kluczowe: życzenia
3 komentarzy:
Tamaryszek 19:41, 30 gru 2014

Dziękuję Zespołowi Ogrodowiska za piękne życzenia świąteczne! Wierzę,że Boże Narodzenie upłynęło w serdecznej i ciepłej atmosferze. Z okazji Świąt i nadchodzącego Nowego Roku życzę Danusi, Witkowi i całemu zespołowi oraz wszystkim forumowiczom Ogrodowiska - zdrowia i realizacji marzeń ogrodowych.

Elfik 11:34, 04 sty 2015

Dopiero dziś zaglądam do Twoich artykułów, Danusiu, więc odkryłam jeszcze i ten, życzeniowy. I znowu jestem bardzo wzruszona – Ty wiesz dobrze, czym... Ogrodowisko i nasze ogrody żyją ze sobą w symbiozie, więc są najlepszym przykładem mikoryzy - a Ty, jako nasz Naczelny Ogrodnik, doglądasz, czy dobrze się zakorzeniamy w stworzonym przez Ciebie środowisku. Więc jeszcze raz życzę cudownego 2015 roku. Tobie, całej Rodzinie i Twojemu zespołowi - a za wszystkie Twoje rady, pomysły, inspiracje, za to, że krzepisz w potrzebie, za Twoje cudowne artykuły, za to, że jesteś taka zwyczajna-nadzwyczajna, za Twoją przyjaźń, za WSZYSTKO! – dziękuję. Ja - Ela

Urszula Kowalska 17:10, 12 sty 2015

Urszula Kowalska Z okazji Nowego Roku 2015 życzę Pani, całej Rodzinie i Pani Zespołowi dużo zdrowia i dużo wycieczek oraz zwiedzenia wspaniałych ogrodów. Dla nas czytelników proszę o dużo wspaniałych zdjęć z podróży. Czytam Pani artykuły, oglądam Panią w programach"Maja w ogrodzie" i Państwa wspaniałe zdjęcia z ogrodów. Chciałabym być na Pani miejscu , czyli być Panią. Ma Pani wspaniały zawód, ogród i bardzo ciekawe , kolorowe życie. Pozdrawiam i ż życzę spełnienia marzeń.