Świąteczne życzenia Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, eleganckie, piękne, promienne.

Dni stają się chłodniejsze, a okres tuż przed nimi rozjaśnia drogę do Wigilii. Wiele rodzin spędza czas razem w przytulnych, ciepłych domach, rodzinnie piekąc ciasteczka lub strojąc choinkę i cieszą się z bycia razem. To ważne święta celebrujące miłość.

Jak zawsze szukamy odpowiednich słów, aby wyrazić najserdeczniejsze życzenia.

W tym roku życzymy Wam zdrowia, wspaniałych prezentów, spokoju i szczęścia. Życzymy także szczerych przyjaźni, domu wypełnionego śmiechem i miłością. Mamy nadzieję, że te Święta przyniosą Wam wiele powodów do radości.

Na koniec życzymy jakże potrzebnych chwili odpoczynku, wolnego czasu, aby cieszyć się prostymi przyjemnościami w nadchodzącym sezonie.

Redakcja Ogrodowiska

Danusia, Michał, WitekSłowa kluczowe: życzenia
5 komentarzy:
Beata Wach 14:17, 24 gru 2013

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Ciepła domowego uśmiechu na codzien oraz serdecznych ludzi na swej drodze ! Dużo oryginalnych pomysłów i ogromnej ogrodowej weny na przyszły czas:) Życzy Betka;)

jagoda99 15:02, 24 gru 2013

Zdrowych Radosnych Swiat Bozego Narodzenia Duzo milosci i rodzinnego ciepla Zyczy Jadwiga (Jagoda)

Weronika Wojnach 22:04, 24 gru 2013

W imieniu swoim i pewnie wszystkich czytelników portalu, dziękuję za życzenia. I całemu zespołowi OGRODOWISKA życzę wszystkiego co najlepsze na ten świąteczny czas i cały następny rok! Zamieszczone zdjęcia dekoracji wprawiają w magiczny nastrój:-)

Margarete -Małgorzata M. 23:17, 24 gru 2013

Ja mrówniez dołączam sie do tych zyczeń i zyczę Tobie Danusiu i Twoim bliskim ale i wszystkim forumowiczom tym ujawnionym i sympatykom, którzy podczytuiją forum sami się nie ujawniając wszystkiego najlepszego na swięta Bożego Narodzenia, pogody ducha, rodzinnego ciepła, spokoju i radości świętowania oraz wszlkiej pomyslności w Nowym Rou !

Ewa G. 10:03, 26 gru 2013

Na szczęście, na zdrowie. Na to Boże Narodzenie! Żeby sieę darzyła pszeniczka i groch, W komorze, w oborze daj nam Panie Boże! I w polu, żeby był snop przy snopie, kopa przy kopie!