Uzupełnienie: Konkurs został zakończony. Wszystkie szczegóły znajdują się w podsumowaniu konkursu.

Kochani miłośnicy ogrodów i czytelnicy Ogrodowiska. Jest to już trzeci, bardzo owocny miesiąc naszej działalności. Coraz więcej osób odwiedza nasz portal i czyta oraz komentuje nasze artykuły. Przybywa nam też fanów na Facebooku, niedawno przekroczyliśmy granicę 2.000. Bardzo nas to cieszy i w związku z tym, przygotowaliśmy ciekawy konkurs specjalnie dla Was.

Chcielibyśmy, abyście podzielili się z nami historią powstania Waszego ogrodu. Nie ma znaczenia wielkość czy rodzaj ogrodu, może to być nawet ogród na balkonie czy w donicy. Wiemy z doświadczenia, że dla niektórych początkujących ogrodników stworzenie czegoś nawet maleńkiego jest wielkim sukcesem i radością. Czasem uda się kompozycja wiosenna w donicy, czasem rabata przy stawie, a czasem cały ogród. Dwie najciekawsze historie nagrodzimy sekatorami firmy Fiskars, do cięcia grubych gałęzi.

A teraz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  • zarejestrować się na portalu Ogrodowisko. Osoby, które posiadają konto na Facebooku, mogą w łatwy sposób zalogować się bez rejestracji. Wystarczy kliknąć niebieski przycisk "Zaloguj się" na górze strony.
  • założyć nowy wątek na forum w dziale Nasze ogrody, Donice lub Tarasy i balkony.
  • w wątku należy opisać historię ogrodu wraz ze zdjęciami. Wątek można cały czas rozwijać, dodając nowe posty z dalszym opisem i kolejnymi zdjęciami. Należy tylko pamiętać, aby w ramach jednego postu dodawać maksymalnie 4 zdjęcia.
  • każdy inny użytkownik może komentować cudzy wątek, to jest nawet bardzo wskazane, ale nie może do niego dodawać swoich zdjęć
  • wątki można dodawać do 7 listopada.
  • zwycięzców ogłosimy w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu na naszym portalu oraz na Facebooku, a nagrody wyślemy kurierem po mailowym kontakcie z osobą nagrodzoną

Pokażcie swoje piękne ogrody kochani miłośnicy ogrodów.

Słowa kluczowe: konkurs
6 komentarzy:
Jolanta Rogalska 14:57, 30 wrz 2010

Już sam pomysł powstania "Ogrodowiska" jest świetny. właśnie dzięki koleżankom z Ogrodowiska dowiedziałam się jaką roślinkę posadziłam tej wiosny :). A co do konkursu..też pomysł świetny..może się zmobilizuje i coś "skrobnę"..

Danuta Młoźniak 19:02, 30 wrz 2010

Czekamy z ciekawością, pokażcie swoje co nieco w ogrodzie...

Danusza 10:59, 01 paź 2010

dobry pomysł z dzieleniem sie pracą w ogrodzie mam tylko problem jak dodac zdjęcia , pomimo przejrzenia opcji jaka tu jest nie umiem ich dodać pozdrawiam Danusia

Danuta Młoźniak 16:21, 01 paź 2010

Ja już to ćwiczyłam na jakimś portalu o dekoracjach domów, ale wejdź Danusiu na nasz wątek jak dodawać zdjęcia, musi się udać , tutaj link, http://www.ogrodowisko.pl/watek/10-jak-dodawac-zdjecia Spróbuj potem na "testowe dodawanie zdjęć".

Aleksandra Główka 18:49, 07 lis 2010

Ciekawy konkurs :)

Danuta Młoźniak 22:55, 07 lis 2010

Od 1 października do 7 listopada wzrosła liczba Fanów Ogrodowiska z 2.000 do 4.538 na tę chwilę. Nie spodziewaliśmy się tak cudownego wyniku. Rośnie liczba osób czytających nasz portal porad i ciekawostek. Dziękujemy za odwiedziny. Wątki ogrodowe również się rozwijają. Czas podsumować konkurs, ale to dopiero początek. Mamy nadzieję na coraz więcej nowych ogrodów na Forum Ogrodowiska.