Wianek świąteczny Zapracowanym ogrodnikom szybko mija czas. Jednak w okresie Świąt Bożego Narodzenia nie można zapomnieć o życzeniach.

Chcielibyśmy więc w tym okresie pozdrowić wszystkich, którzy odwiedzali naszą stronę Ogrodowisko. Nasze najlepsze myśli i życzenia są dla Was.

Życzymy wszystkim, aby święta były wyjątkowymi dniami w roku, dużo miłości, radości i szczęścia, pogody ducha, wsparcia ze strony Waszych Rodzin i żeby Wam się wszystko udało, o czym tylko marzycie. Aby wszystkie rośliny cieszyły Wasze oczy i kwitły nieustannie.

O tej porze roku pamiętajmy też, aby dotrzeć do tych osób wokół nas, które potrzebują naszej pomocy.

Wesołych Świąt !

Redakcja Ogrodowiska

Słowa kluczowe: życzenia
22 komentarzy:
Sebek 16:29, 22 gru 2011

Dziękuję serdecznie - całej redakcji także pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia - wytrwałości w prowadzeniu strony, dużo sukcesów, wyróżnień, coraz większego grona fanów i użytkowników i oczywiście wspaniałych Świąt. Pozdrawiam :)

alinak 16:31, 22 gru 2011

A ja życzę redakcji radosnych świąt i dużo zawolenia ze swojego projektu po tytułem ogrodoowisko. Wspaniały pomysł połączył tu wielu pasjonatów , którym również życzę zdrowych i spokojnych świąt

Matka 16:43, 22 gru 2011

Ja natomiast życzę nieustannie rozwijającej się pasji jaką jest OGRÓD!!!teraz wiem, że wspaniale jest go posiadać i uczyć się, od Mistrzów:), jego tworzenia, żeby był ...PIĘKNY:)

Elżbieta Świątkowska 18:08, 22 gru 2011

Tak jak my potrzebujemy uczuć i miłości tak i Ogród w tym czasie potrzebuje by pamiętać o jego "mieszkańcach"roślinach wszystkim życzę pogodnych Świat przeżytych w miłej i rodzinnej atmosferze a,roślinkom odpoczynku ,łagodnej pogody i łaskawej aury. WESOŁYCH ŚWIĄT dla REDAKCJI <OGRODOWISKA>

Danuta Młoźniak 20:19, 22 gru 2011

Pozwolę sobie zamieścić życzenia przesłane przez Bohdana:

Bohdan Ogrodowski 19:45, 22 gru 2011

" Organizatorom ,,Ogrodowiska" z okazji specyficznych Świąt Bożego Narodzenia, dla osób zajmujących się działalnością ukierunkowaną na piękno roślin, kwiatów, krzewów i drzewostanu, przesyłam serdeczności, całusy i życzenia aby ,, centrala:: w Komorowie tryskała zdrowiem, dobrym humorem i entuzjazmem w krzewieniu tego, co tak dobrze robią. Przy okazji przeglądania Waszej witryny odnalazła mnie moja sympatia z lat studenckich. Dzięki Wam za to. Bohdan "

Marta Hawraj 11:39, 23 gru 2011

Droga Redakcjo Za chwilę Wigilia i Boże Narodzenie.Życzę bardziej chyba sobie niż Wam więcej takich wspaniałych relacji z ogrodów,porad i fotografii.Gratuluję tak wielkiej "Rodziny Ogrodniczej"jaką stworzyliście z pewnością będzie się ona dzięki Wam powiększać . W ten szczególny czas radosnych ,ciepłych Świąt dla Was i Waszych Bliskich Życzy Martek

Anna Żochowska 13:26, 23 gru 2011

Droga Redakcjo Ogrodowiska, Roninie, Danusiu i pozostali pracownicy, chciałam życzyć spokojnych, radosnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia dziękując zarazem za stworzenie tak wspaniałego portalu, gdzie wielu ludzi zyskało nowych serdecznych przyjaciół, uzyskało wiele przydatnych informacji związanych z prowadzeniem ogrodów i hodowlą roślin:) w Nowym Roku 2012 życzę Redakcji powiększenia liczby sympatyków i powiększenia portalu, Danusi dziękuję za wręcz "matczyną" opiekę nad nami:):):), Roninowi za nienaganną i pomocną stronę techniczną:)

coli 15:12, 23 gru 2011

Wszystkim pasjonatom ogrodów, a przede wszystkim Danusi, Witkowi i wszystkim pracownikom Gardenarium składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby Nowy Rok przyniósł wiele radości i sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Marta 20:25, 23 gru 2011

Życzę całej Redakcji z Danusią na czele, oraz wszystkim sympatykom Ogrodowiska cudownych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2012. Pozdrawiam gorąco :-) Marta

KasiaWB 00:27, 24 gru 2011

Szanowna i Droga Redakcjo :) Wesołych, zdrowych i magicznych Świąt oraz wyjątkowo udanego Nowego Roku! Dziękuję za już i czekam na więcej :) Wierna czytelniczka ;)

Agacia 08:49, 24 gru 2011

Szanowna Redakcjo, Danusiu! Życzę Wam, aby Wasze ogrody wciąż były inspiracją. Życzę codziennie nowych Czytelników. Aby wdzięczni za przekazywanie Waszej wiedzy ludzie przesyłali Wam wiele pozytywnej energii. Zapału, zdrowia i prężnego tworzenia tego portalu. Rozwoju Waszego sklepu. I... spełnienia marzeń :) Agacia

magja_ 09:24, 24 gru 2011

Życzę Wszystkim Cudownych Świąt w gronie kochających i kochanych:)

Magda

justi 10:11, 24 gru 2011

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku dla Was Wszystkich Kochani!

Justyna.

Danusza 10:17, 24 gru 2011

Życzę spokojnych, pogodnych i rodzinnych Świąt :)

Richie 13:30, 24 gru 2011

Życzę Redakcji Ogrodowiska i za ich pośrednictwem wszystkim sympatykom tego forum zdrowych,radosnych i dobrych Świąt Bożego Narodzenia i jeszcze lepszego Nowego Roku.

noemi 14:18, 24 gru 2011

Dziękując za życzenia , również życzę całej Redakcji Ogrodowiska i Wszystkim Uczestnikom Forum , tym aktywnym i cichym , magicznych, rodzinnych, radosnych i pełnych uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia , a nadchodzący Nowy Rok żeby był pełen sukcesów. Pozdrawiam :-) Magdalena.

Krys 23:21, 24 gru 2011

Wszystkim pasjonatom roślin,ogrodów a w szczególności Danusi życzę ,aby czas świąt był radosny i szczęśliwy,spędzony bez pośpiechu i trosk,pełen spokoju i serdecznego ciepła wśród najbliższych i kochanych osób. Krystyna

kaprys 12:42, 25 gru 2011

Dołączam się do tych wszystkich pięknie wypowiedzianych życzeń z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. Ze swej strony dołączę jeszcze dla mnie szczególnie magiczne życzenia , przełożone na na potrzeby Ogrodowiska, oby nikogo w Naszym gronie nie ubywało a wręcz przeciwnie, niech Nas przybywa miłośników ogrodów. Pozdrowienia dla Wszystkich a szczególnie gorące dla Ciebie Danusiu.

Jarek :))))))))) 11:04, 26 gru 2011

Pozdrowienia dla Wszystkich pozytywnie zaplatanych w ogródkowanie..Wspaniałych Świąt i Dobrego Nowego Roku;))))))Jarek:))

Hanka Andrus 20:49, 26 gru 2011

Danusiu,Witku! Serdeczność Waszego ,,Ogrodowiska" niech będzie przykładem do naśladowania,jak należy prowadzić tak wielkie przedsięwzięcie! Serdecznie gratuluję popularności ,a osobiście dziękuję za ciepło płynące z waszych zdjęć,porad, z ogrodu nie tylko bukszpanowego!Powodzenia dla całej rodziny ogrodowiskowej!!! Niech Wam się szczęści!

aldonak 18:34, 28 gru 2011

Pozdrawiam poświątecznie wszystkich fanów ogrodowiska:)

Agata Drzewiecka 20:51, 12 sty 2012

Tak, to prawda. Dzięki Wam odnalazłam mego skrycie ukochanego w latach studiów Bohdana Ogrodowskiego!