Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

Dorii

Dodany 11:45, 12 sie 2019
Jak byłam z młodym u lekarza to mówila że jakieś paskudztwo panuje. Mój młody też miał pod 39 ale u niego gardło i niestety antybiotyk.

Mam nadzieje że robotę szybko ogarniesz i do domciu. Tylko o lekarza zahacz bo z taką temperaturą to nie można lekceważyć. A potem na taras i pod kocyk.

Fioletowe sadźce super. Lubię fioletowy w ogrodzie a białe kwiaty muszą być takie czysto białe a niestety białe lubią się robić takie szarobure.
April

Dodany 12:19, 12 sie 2019 , edytowany o 12:20, 12 sie 2019
makadamia napisał(a)
Nie wiem, czy mój post wniesie cos do dyskusji, ale popatrzcie na tego sadźca:

Zdjęcie rabaty w Zielonych Progach.
April i Kwartecik tak się zachwyciły, że obie go wzięły.
Tylko niestety - nie zapamiętałam odmiany. Pewnie dziewczyny będą wiedziały.

Dziewczyny, owszem, to fioletowe co jest na zdjęciu kupiłyśmy ale to nie jest sadziec ale vernonia fasciculata. Na mokre stanowiska.

Dodany 12:26, 12 sie 2019
Znalazłam! Najbardziej przypominał tego Little Joe

Podoba mi się i niższy i bardzo zwarte kwiatostany

Dodany 12:28, 12 sie 2019 , edytowany o 12:43, 12 sie 2019
Dorii napisał(a)
Jak byłam z młodym u lekarza to mówila że jakieś paskudztwo panuje. Mój młody też miał pod 39 ale u niego gardło i niestety antybiotyk.

Mam nadzieje że robotę szybko ogarniesz i do domciu. Tylko o lekarza zahacz bo z taką temperaturą to nie można lekceważyć. A potem na taras i pod kocyk.

Fioletowe sadźce super. Lubię fioletowy w ogrodzie a białe kwiaty muszą być takie czysto białe a niestety białe lubią się robić takie szarobure.

u mnie tez zaczelo sie od gardla. antybiotykow nie biore, musialabym zrobic CRP. Nie lubie niepotrzebnie sie truc. Jak do srody nie przejdzie ide na krew, lekarza mam od reki.
Te moje biale sadzce to bardziej w pierwszej fazie limonkowe a potem rasowy krem takie podróby hortek

Bylam sobie po drodze w ogrodowym (wiec chyba nie jestem umierajaca ) i z bukow mieli tylko rohan obelisk, pendule, dawyck, tricolora a i atropunicea. za to crimson sentry było ładne drzewko.

Dodany 13:32, 12 sie 2019
April napisał(a)

Dziewczyny, owszem, to fioletowe co jest na zdjęciu kupiłyśmy ale to nie jest sadziec ale vernonia fasciculata. Na mokre stanowiska.

Tak na marginesie - kolejny piękny chwast

Dodany 18:42, 12 sie 2019
oj TAR-cia biedo Ty moja jak zatoki zawalone to może płukanie by Ci pomogło bo Młodemu przynosi ulgę i daj znać kiedy dzwonić mogę bo nie będę chorej dręczyć aleeeeeee może Ci poprawi samopoczucie że jest szansa że Cię najadę ale jak coś z moimi gadziorkami
TAR
Dsc 0226 1

Dodany 18:46, 12 sie 2019 , edytowany o 18:48, 12 sie 2019
najezdzaj a kiedy? od razu lipke wezmiesz zobaczysz jaka kobyla wielka i dlaczego mam problem z jej zapakowaniem. jak masz dzwonic to blizej 20.30 tera kolacje maz mi pichci a ja fasolke obrabiam. cale wiadro, czy moja zamrazarka to pomiesci?

jak patrze po ile sa mrozonki to wywale inne a na fasolkie styknie

ja zatok nie plucze, bo czuje sie jakby ktos mnie podtapial i atakow paniki dostaje. kupilam purena saszetki na zatoki, dobrze mi robi.

Dodany 18:48, 12 sie 2019
Co ja czytam, chora jesteś? Współczuję.
Ale skoro po szkółkach się włóczysz, po drodze ofkors , to znaczy że nie jest najgorzej.
Zdrówka .

Dodany 18:51, 12 sie 2019 , edytowany o 18:52, 12 sie 2019
mrokasia napisał(a)
Co ja czytam, chora jesteś? Współczuję.
Ale skoro po szkółkach się włóczysz, po drodze ofkors , to znaczy że nie jest najgorzej.
Zdrówka .

Kasiu taka praca, musze czasem gdzies pojechac a jak szkolka po drodze, a w glowie tyle, to zadna glupia goraczka mnie nie powstrzyma. Ale chyba nie do konca ze mna dobrze, bo nic dzis nie kupilam. Pogadalam z mezatym i we srode podskoczymy po cisy. i fajnego rozchodnika przyuwazylam to wezme. no i chyba zdecyduje sie na tego buka Atropunicea. Podobaja mi sie te Izy Ursy ale sa zbyt wymagajace wg. ZSZP i jednak rosna jeszcze wieksze.

Dodany 19:03, 12 sie 2019
aaaaaaaa jeszcze dokładnie nie wiem się zgadamy jak zadzwonię

mnie renopuren hot też pomaga bardzo, na fasolkę mus miejsce znaleźć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies