Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

wunia
Img 20180728 180059

Dodany 18:59, 15 sie 2019
mnie też już wszystko oklapło, już nie mam siły, tak chodzę, patrzę no i to by trzeba zrobić, tamto by się przydało ale eeeeeeeeeee nie może jutro
Dorii

Dodany 19:00, 15 sie 2019
A ja za miesiąc do roboty wracam. Chciałabym aby ten sezon potrwał jeszcze z pół roku, mój ogródek dopiero się rozkręca. Zaplanowane wykopki też jeszcze długo potrwają a tu tylko miesiąc został, buu. Napisałam to bycząc się na tarasie. Nawet ubrałam kieckę co by za widły się nie brać ale sekator poszedł w ruch.

TAR
Dsc 0226 1

Dodany 20:56, 15 sie 2019
wunia napisał(a)
mnie też już wszystko oklapło, już nie mam siły, tak chodzę, patrzę no i to by trzeba zrobić, tamto by się przydało ale eeeeeeeeeee nie może jutro

moje bateryjki tez sie wyładowaly, Ty wiesz, ze ostatni rok u mnie byl bardzo ciezki. Mam nadzieje, ze teraz jakos juz wyjdzie na prostą.

Dorii napisał(a)
A ja za miesiąc do roboty wracam. Chciałabym aby ten sezon potrwał jeszcze z pół roku, mój ogródek dopiero się rozkręca. Zaplanowane wykopki też jeszcze długo potrwają a tu tylko miesiąc został, buu. Napisałam to bycząc się na tarasie. Nawet ubrałam kieckę co by za widły się nie brać ale sekator poszedł w ruch.

miesiac to bardzo duzo czasu ja robie tylko weekendowo i czasem po pracy.

Dodany 21:01, 15 sie 2019
judaszki i bunio

ambrowiec w przechowalniku i multi jeżówki

Sadziec Atropurpureum

Dodany 21:08, 15 sie 2019 , edytowany o 21:08, 15 sie 2019

nowe Cherry Fluff siewka Cherry z inna siewka stworzyly piekne duze kwiaty jednak krzaczek dosc niski, no to jestem "hodowca"

i sadziec Baby Joe

Dodany 21:10, 15 sie 2019

Dodany 21:13, 15 sie 2019
Właśnie bardzo mało, z moimi szkraba mi to mniej niż po pracy bez dzieci co chwila któreś czegoś chce. Dwa lata minęły mi nie wiem kiedy. Jak do pracy wrócę to już chyba nic nie zrobię. W weekendy będę nadrabiać pranie i inne takie. Bez ogrodu chyba mnie szlak trafi, dla mnie to terapia. Nic mi tak nie poprawia samopoczucia jak godzinka kopania w ciszy i spokoju. Tylko o tę ciszę i spokój trudno.
Mam nadzieję że na przyszły sezon jakoś się poukłada wszystko i znajdzie się trochę czasu na ogród.
Dorii

Dodany 21:17, 15 sie 2019 , edytowany o 21:19, 15 sie 2019
Ładne te piętrowe jeżówki.
Nie mogę się doczekać aż pomagam judaszka a buczek cudo.
wunia
Img 20180728 180059

Dodany 21:22, 15 sie 2019
drzewka piękne bardzo, ta multijeżówka to double decker i oprócz super wyglądu ma ważną zaletę sieje się jako double decker

co to bunio
TAR
Dsc 0226 1

Dodany 21:33, 15 sie 2019
Dorii napisał(a)
Właśnie bardzo mało, z moimi szkraba mi to mniej niż po pracy bez dzieci co chwila któreś czegoś chce. Dwa lata minęły mi nie wiem kiedy. Jak do pracy wrócę to już chyba nic nie zrobię. W weekendy będę nadrabiać pranie i inne takie. Bez ogrodu chyba mnie szlak trafi, dla mnie to terapia. Nic mi tak nie poprawia samopoczucia jak godzinka kopania w ciszy i spokoju. Tylko o tę ciszę i spokój trudno.
Mam nadzieję że na przyszły sezon jakoś się poukłada wszystko i znajdzie się trochę czasu na ogród.

pewnie, ze sie pouklada, moze mlodego zachecisz ogrodowo, moze na poczatek niech sobie posieje roslinki i podlewa i takie tam zabawy

Dorii napisał(a)
Ładne te piętrowe jeżówki.
Nie mogę się doczekać aż pomagam judaszka a buczek cudo.

judaszki naprawde sliczne, ciesze sie ze je wyczailam. prawdziwe rarytaski nam sie trafily

wunia napisał(a)
drzewka piękne bardzo, ta multijeżówka to double decker i oprócz super wyglądu ma ważną zaletę sieje się jako double decker

co to bunio

no bunio buczek. z jezowkami o tyle dziwne, ze ani takich nie kupowalam, ani nie sadzilam. mialam tylko zwyklaki ogrodowe. moze w poprzednim pokoleniu mialy jakies multi geny.