Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Na litosc boską - pomocy, co to za ustrojstwo? :) sprezynki, zolte kwiatki

zapaliczka

Dodany 13:24, 20 cze 2021 , edytowany o 13:26, 20 cze 2021
Prosze dać znać, bo serio nie moge tego namierzyc nigdzie Z góry dzięki, Anka

Gardenarium
Img 1379 001

Dodany 20:10, 20 cze 2021
Czyje to zdjęcia? jest na nich logo, nie wiem co to za kwiatki.
Błagam nie pisz talich wątków "na litość boską" tutułowanych. Wklejaj swoje zdjęcia bo te są z logo autora, to ty jesteś autorem?

Zdjęcia są artystyczne, nie oddają jak rosną te chwasty/kwiatki, jakiej są wysokości, czy rosną w trawniku czy w rabacie.

Posta należało wkleić w wątku "rozpoznawanie" - ja nie wiem co to.
zapaliczka

Dodany 21:47, 20 cze 2021 , edytowany o 21:52, 20 cze 2021
Gardenarium napisał(a)
Czyje to zdjęcia? jest na nich logo, nie wiem co to za kwiatki.
Błagam nie pisz talich wątków "na litość boską" tutułowanych. Wklejaj swoje zdjęcia bo te są z logo autora, to ty jesteś autorem?

Zdjęcia są artystyczne, nie oddają jak rosną te chwasty/kwiatki, jakiej są wysokości, czy rosną w trawniku czy w rabacie.

Posta należało wkleić w wątku "rozpoznawanie" - ja nie wiem co to.

Proszę się troszeczkę zdystansować może? Zdjęcia są moje akurat (czyje - jest podpisane), więc troche sie Pani pospieszyła z tekstami "wklejaj swoje zdjęcia", i nawet jeśli sa artystyczne, w czym problem? Ufam, ze ktoś z odpowiednią wiedzą odpisze mi "poznaję - to...". Jeśli Pani nie potrafi pomóc - proszę nie pisać; zbyt dużo pouczeń i na końcu "nie wiem". Prosiłam tylko o pomoc w rozpoznaniu i to forum "pnącze" wydało mi się odpowiednie do tego.
Mary

Dodany 07:54, 21 cze 2021
Zdjęcia są podpisane, ale nie da się z tego wywnioskować, że jesteś ich autorem. Gdybyś stworzyła login lub podpis wskazujący na te dane to sprawa byłaby jasna.
Zdjęcia są artystyczne, bardzo ładne. Gratuluję. Ale problem w tym, że nie pokazują całej rośliny. Trudno zgadnąć np. jaką ma wysokość.
Szefowa forum podpowiedziała Ci czego brakuje i gdzie wstawić zdjęcia. Z pewnością ktoś za forum pomoże jeśli ułatwisz rozpoznanie odpowiednimi zdjęciami w odpowiednim wątku.
Zdjęcia oczywiście mogą być artystyczne.