Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

TAR
Dsc 0226 1

Dodany 19:38, 20 sty 2021
UlaB napisał(a)
U mnie aktualnie z wanny korzysta tylko pies

u mnie piesy maja swoja wanne

Dodany 22:00, 20 sty 2021
Witaj TARciu
Przejrzałam właśnie sobie Twój temat i jestem zachwycona różnorodnością roślinek w Twoim ogrodzie. Przepięknie masz .
Też lubię klony i derenie, podobne zestawienia chcę mieć u siebie .

Pozdrawiam!

Dodany 09:14, 21 sty 2021
TAR napisał(a)

u mnie piesy maja swoja wanne

My zrobilismy miejsce do mycia w kotlowni przy okazji malego remontu i wymiany mebli, ale tam raczej myję jej tylko łapki, tyłeczek itp - kąpiel full w naszej wannie, skoro i tak jej nie uzywamy Jeszcze do niedawna młody czasami sie pomoczyl ale ostatnio to mialo miejsce chyba z rok temu jesli nie lepiej.

Dodany 10:05, 21 sty 2021
UlaB napisał(a)

My zrobilismy miejsce do mycia w kotlowni przy okazji malego remontu i wymiany mebli, ale tam raczej myję jej tylko łapki, tyłeczek itp - kąpiel full w naszej wannie, skoro i tak jej nie uzywamy Jeszcze do niedawna młody czasami sie pomoczyl ale ostatnio to mialo miejsce chyba z rok temu jesli nie lepiej.

u mnie stoi w pralni wanna na podwyzszeniu taka 100x60, jak wieksza micha. Bardzo przydatna, nie musze sie schylac jak piore sierściuchy. mam tam tez pralke, suszarke, stol groomerski i cala chemie i sprzet do sprzatania. jest też psiowa szafka z ichnimi pierdoletami tak zaplanowalam budujac 2 dom, przydatne pomieszczenia, ktorych zabraklo w pierwszym domu

Dodany 11:30, 21 sty 2021
Agatorek napisał(a)
Witaj TARciu
Przejrzałam właśnie sobie Twój temat i jestem zachwycona różnorodnością roślinek w Twoim ogrodzie. Przepięknie masz .
Też lubię klony i derenie, podobne zestawienia chcę mieć u siebie .

Pozdrawiam!

dziekowac

Dodany 13:20, 21 sty 2021
No i zazdroszczę tych zakupów... zawsze coś wypatrzysz i załadujesz auto po brzegi . Lubię tak

Dodany 13:42, 21 sty 2021
taki troche szperacz ze mnie, w ogrodnictwie o ile mnie zacheci, moge przebywac godzinami i przetrzasac zakamarki. czyste wariactwo

Dodany 16:34, 21 sty 2021
TAR napisał(a)

u mnie stoi w pralni wanna na podwyzszeniu taka 100x60, jak wieksza micha. Bardzo przydatna, nie musze sie schylac jak piore sierściuchy. mam tam tez pralke, suszarke, stol groomerski i cala chemie i sprzet do sprzatania. jest też psiowa szafka z ichnimi pierdoletami tak zaplanowalam budujac 2 dom, przydatne pomieszczenia, ktorych zabraklo w pierwszym domu

Full wypas My jeszcze sie schylamy A ze mlodszy ma dopiero 10 lat to jeszcze dlugo bedziemy uwazac ze jestesmy mlodzi
Tniesz sama białasy miedzy wizytami u groomera?

Dodany 18:12, 21 sty 2021
po ostatnim razie gdzie dysk starszemu bialasowi wypadl sama groomeruje, nasza pani do ktorej wczesniej chodzily chwilowo ma nieczynne. w latach 2015-2017 tez obcinalam sama. czekamy az nasza pani wroci (mozliwe ze juz wiosna), znam i ufam, nikomu innemu wiecej psow nie powierze. wiec albo ona albo sama musze.

Dodany 20:15, 21 sty 2021 , edytowany o 20:16, 21 sty 2021
Tak, pamietam problemy. Ja na razie nie ryzykuje, niby mam zdolnosci manualne ale cięcie włosów - czy to psich czy ludzkich - zupelnie mi nie idzie Megi jest po 3 wizycie u groomera - jestesmy zadowoleni, jest ładnie ostrzyzona, wiec nie bede eksperymentować.
A wracając do spraw ogrodowych - masz serby? Rozglądam się za inspiracjami do nasadzenia serbow na działce, najchetniej w towarzystwie brzóz. Nie muszą być wymieszane, ale po sąsiedzku, szpaleru raczej nie chcę, takie bardziej swobodne nasadzenie. Na pewno grupa ma ukryć kompostownik i być moce dać cień samochodom gości, kiedyś