Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

TAR
Dsc 0226 1

Dodany 20:24, 19 lip 2018 , edytowany o 20:32, 19 lip 2018
Qulleczka dziekuje, pozniej wyprobuje sposób

Dana no jak to nie wiesz czy ci sie chce, beda warunki to sama zobaczysz ze bedzie sie chcialo, twoj ogrod az prosi sie o dom

Gosia no wiesz??? dopiero na 8-ej? to dla ciebie, hortka od ciebie

Dodany 21:03, 19 lip 2018
dotarłam i ja witam się u ciebie

ogród zimowy super ...ale najbardziej mi sie spodobało to że to juz drugi twój ogród i dom i juz myslisz o trzecim ))

z pierwszego ogrodu masz jakies fotki ...ciekawa jestem od czego zaczynałaś

Efffa
20160926 193256ccc

Dodany 21:06, 19 lip 2018
Ja też się witam

Dodany 21:54, 19 lip 2018
Ja też chętnie zabaczyłabym Twój pierwszy ogród
Witam, ptaszorki, bzyczki i wszystko co ma więcej niż dwie nogi uwielbiam a widzę, ze Ty też

Dodany 23:00, 19 lip 2018
Fajną rolę ma ten domek. I pomysł na schronienie dla dzikiego kota. Kochasz zwierzęta i dużo ich u Ciebie. U mnie dzikich kotów w ogrodzie nie ma za dnia. mam sunię, która bardzo pilnuje swojego terenu. Wpuści ludzi, a psy i koty przegoni, hałasuje niesamowicie. Nie, żeby nie lubiła zwierząt, bo mam kotka, i razem spią, jedzą z jednej miski, a jak kotek za daleko pójdzie, to biega i go szczekaniem woła, kiedy go szukam... Ostatnio mój kotek, a jest młody i znajda, nie chciał wieczorem przyjść do domu. Chwilę później był bardzo przykry, złowrogi hałas kotów i mój kotek przybiegł wystraszony i poturbowany do domu. Tola, moja sunia przegoniła intruza. Myślę, ze to był jakiś kocur, bo pies by nie przeszedł przez płot...

Dodany 12:29, 20 lip 2018 , edytowany o 12:29, 20 lip 2018
Iwk4 napisał(a)
Fajną rolę ma ten domek. I pomysł na schronienie dla dzikiego kota. Kochasz zwierzęta i dużo ich u Ciebie. U mnie dzikich kotów w ogrodzie nie ma za dnia. mam sunię, która bardzo pilnuje swojego terenu. Wpuści ludzi, a psy i koty przegoni, hałasuje niesamowicie. Nie, żeby nie lubiła zwierząt, bo mam kotka, i razem spią, jedzą z jednej miski, a jak kotek za daleko pójdzie, to biega i go szczekaniem woła, kiedy go szukam... Ostatnio mój kotek, a jest młody i znajda, nie chciał wieczorem przyjść do domu. Chwilę później był bardzo przykry, złowrogi hałas kotów i mój kotek przybiegł wystraszony i poturbowany do domu. Tola, moja sunia przegoniła intruza. Myślę, ze to był jakiś kocur, bo pies by nie przeszedł przez płot...

z budka dlugo myslalam czy postawic, na cale szczescie zima nie zostala zasiedlona, bo jednak bylby problem, kotow panicznie sie boje i przez to nie bardzo lubie, za to one bardzo lubia mnie u nas na dzielni raczej nie ma bezdomniakow, chyba ze przyjda ze starej wsi. moje psiurasy tez zawziete na kocizne, tylko ze jak kitek wskoczy na slupek ogrodzeniowy to guzik mu zrobia nie przeganiam tez 2 kotow sasiadow (o ile nie robia sobie w moim ogrodzie toalety), bo ladnie poluja na nornice, myszy i krety. choc jeden sie zbiesil i chodzi na ryby do stawku sasiada zdecydowanie kota bym nie chciala na stale w obejsciu ale tez nie ukrzywdze

Efffa napisał(a)
Ja też się witam
czesc i czolem

eee_taam napisał(a)
dotarłam i ja witam się u ciebie

ogród zimowy super ...ale najbardziej mi sie spodobało to że to juz drugi twój ogród i dom i juz myslisz o trzecim ))

z pierwszego ogrodu masz jakies fotki ...ciekawa jestem od czego zaczynałaś

stare fotki gdzies sa, musialabym odszukac i pokazac mocno okrojone ze wzgledu na to, ze kupujacy moj poprzedni dom nie zyczy sobie pokazywania domu i otoczenia, musze to uszanowac. trzeci dom chodzi niemrawo po glowie ale to raczej na tzw. starosc taki maly domek nad morzem

jolanka napisał(a)
Witam, ptaszorki, bzyczki i wszystko co ma więcej niż dwie nogi uwielbiam a widzę, ze Ty też
generalnie ja lubie nature, po odpekaniu kilku godzin w pracy czlowiek zestresowany az ciagnie do czegos innego niz 4 sciany

Dodany 12:30, 20 lip 2018
jolanka napisał(a)

jedziemy w przyszlym roku na północ ?

Dodany 12:33, 20 lip 2018
wczoraj byla dobra pogoda do robienia zdjec, troche slonca, troche pochmurno i po deszczu, soczyste kolory mi wyszly

moj ulubiony clemek kwitnie od wiosny do pierwszych przymrozkow

Dodany 12:35, 20 lip 2018
ogorki, mialy byc "karlowe" a sa "kaskadowe", 2 rzedy a juz widze ze nie do przejedzenia, poszalaly w tym roku

powoli byczki mi dochodza

Dodany 12:37, 20 lip 2018

tu widac nowy kolor na dechach

nie wiem czemu te lawendy tak bardzo mi sie ploża, moze dlatego ze nie zdazylam ich wiasna przyciac tak szybko puscily nowe przyrosty